Топ-10 зомбі-шутерів

03 червня 2016 Топ-10 зомбі-шутерів

Наприкінці робочого тижня вже уявляєш хороший відпочинок. Вихідні – гарний привід пограти в зомбі-шутер. Переглянемо перелік найкращих ігор всіх часів і народів!

Call of Duty: Black Ops II – Zombies (2012 рік)

Це не перша гра від CoD з зомбі-режимом, але однозначно найкраща зі всієї лінійки. На вибір пропонується чотири різних варіанти гри. Хочеш – бийся з нескінченним натовпом зомбаків, хочеш – обирай класичний режим виживання. Можна битися у двобоях або проходити окремі квести, а можна і пройтись по сюжетній лінії у величезному світі режиму Tranzit.

Сюжет нехитрий – потрібно протистояти натовпам зомбі, що прибувають і прибувають. Отримані фраги можна обмінювати на окуляри з наступним обміном на зброю, нові локації чи барикади. Родзинка гри – в багатому виборі персонажів, за яких можна грати – від американських президентів до Баффі (винищувачки вампірів) або Мачете, що вбиває всіх, тим паче зомбі.

DayZ (2013 рік)

Ігровий зомбі-світ є доволі різноманітним. Кожен може обрати сценарій на власний смак. Якщо бажаєш складнішого завдання, скажімо, розпочати в ролі мирного мешканця, що має протистояти живим мерцям, ця гра для тебе. Вочевидь, розробники вирішили, що починати гру в якості незахищеного персонажа, якого хочуть зжерти, не достатньо цікаво, і ускладнили шутер жорстокими, схильними до насильства живими людьми, яким треба протистояти так само, як і мерцям.

Dying Light (2015 рік)

Це третя спроба студії Techland, що вперше здобула успіх. Команда Techland взяла до уваги всі помилки та на противагу нудним і повільним Dead Island (з продовженням) створила динамічну гру з елементами паркуру. Однієї миті ти рубаєш натовпи ходячих, а іншої – втікаєш від них дахами. Крім того, передбачено нічний режим, де монстри є набагато лютішими та прудкішими за денних побратимів.

Left 4 Dead 2 (2009 рік)

Якісний шутер з блискучим геймплеєм. Ця гра не дасть заснути. Складно навіть буде відволіктися на перекус або заварити чай. Шутер тримає в напрузі постійно та посилає орди зомбачів саме в той момент, коли твоя група відволіклася на перепочинок або пошук зброї з патронами. Якщо оборона тріщить по швах, знай: ось-ось з'явиться ще один натовп жадібних до мізків монстрів.

Resident Evil HD (2015 рік)

Може, й не всі чули про гру, але, напевно, знайомі з екранізацією легендарного шутера, де головну роль зіграла Міла Йовович. Це рімейк оригінальної гри, але зроблений він, звісно, крутіше. Обираєш одного з двох членів команди та починаєш досліджувати особняк. Вже за кілька хвилин стає спекотно. Протягом усієї гри слід прикривати союзника, наштовхуючись на пекельних монстрів-мутантів. Нудно не буде.

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (2010 рік)

Як ви розумієте, дія гри відбувається в місті Прип'ять. Навколо лазитиме безліч різноманітних монстрів і створінь, частина яких є телепатами, що діють на ментальному рівні. Зустрічаються й класичні зомбі – твої попередники-сталкери, що потрапили до однієї з місцевих пасток через необережність. Мерці блукають всіма локаціями, стаючи активними, коли побачать героя. Стріляють вони так само погано, як і ти в своїй першій грі, отже завалити їх прицільним пострілом буде нескладно.

The Typing of the Dead: Overkill (2013 рік)

Геймплей нового епізоду серії House of the Dead розгортається навколо розслідування, що проводить головний герой з напарником у провінційному містечку штату Луїзіана. Вони зіштовхуються зі зграями монстрів, намагаючись розібратися, куди зникають люди. Спокійного розслідування, на яке розраховував випускник військової академії, не буде. Це пекло, де єдиним шансом вижити є максимальна прокачка свого героя.

Space Pirates and Zombies (2011 рік)

Гра розпочинається з того, що люди загадили Землю, перетворивши її на космічне звалище, і змилися підкорювати (загаджувати) нові планети. Герой перебуває на кораблі космічних піратів, що вирушили до центру галактики за унікальним, а тому дуже цінним, мінералом «rez». У заключній частині подорожі команда зустрічає інопланетян, що вміють створювати натовпи зомбі. Вчорашні вороги оголошують перемир'я, щоб колективними зусиллями протистояти спільному ворогові.

Dead Space 2 (2011 рік)

Цей шутер заслуговує на звання справжнього шедевру. Він поєднує в собі чудовий сценарій й елементи науково-фантастичного хорору. Некроморфи, з якими зіштовхується герой гри Айзек Кларк у першій частині, проникають до величезної космічної станції-мегаполісу «The Sprawl». Там розпочинається справжня бійня. Насправді дуже страшна гра на відміну від інших зомбі-шутерів.

DOOM II (1994 рік)

Ця гра заслуговує на окрему увагу. Графіка та деякі повороти сюжету не стояли поруч за якістю ігор з цього списку. Але все ж DOOM II є першопрохідцем жанру шутерів. Справжня легенда. Зомбі в грі також є. Це ожилі сержанти та командос – вороги низького рівня, що зустрічаються протягом всієї гри. Отже, не внести Doom до цього топу було неможливо. Данина поваги легенді. Ave, Doom!

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018