Топ-10 зомбі-шутерів

03 червня 2016 Топ-10 зомбі-шутерів

Наприкінці робочого тижня вже уявляєш хороший відпочинок. Вихідні – гарний привід пограти в зомбі-шутер. Переглянемо перелік найкращих ігор всіх часів і народів!

Call of Duty: Black Ops II – Zombies (2012 рік)

Це не перша гра від CoD з зомбі-режимом, але однозначно найкраща зі всієї лінійки. На вибір пропонується чотири різних варіанти гри. Хочеш – бийся з нескінченним натовпом зомбаків, хочеш – обирай класичний режим виживання. Можна битися у двобоях або проходити окремі квести, а можна і пройтись по сюжетній лінії у величезному світі режиму Tranzit.

Сюжет нехитрий – потрібно протистояти натовпам зомбі, що прибувають і прибувають. Отримані фраги можна обмінювати на окуляри з наступним обміном на зброю, нові локації чи барикади. Родзинка гри – в багатому виборі персонажів, за яких можна грати – від американських президентів до Баффі (винищувачки вампірів) або Мачете, що вбиває всіх, тим паче зомбі.

DayZ (2013 рік)

Ігровий зомбі-світ є доволі різноманітним. Кожен може обрати сценарій на власний смак. Якщо бажаєш складнішого завдання, скажімо, розпочати в ролі мирного мешканця, що має протистояти живим мерцям, ця гра для тебе. Вочевидь, розробники вирішили, що починати гру в якості незахищеного персонажа, якого хочуть зжерти, не достатньо цікаво, і ускладнили шутер жорстокими, схильними до насильства живими людьми, яким треба протистояти так само, як і мерцям.

Dying Light (2015 рік)

Це третя спроба студії Techland, що вперше здобула успіх. Команда Techland взяла до уваги всі помилки та на противагу нудним і повільним Dead Island (з продовженням) створила динамічну гру з елементами паркуру. Однієї миті ти рубаєш натовпи ходячих, а іншої – втікаєш від них дахами. Крім того, передбачено нічний режим, де монстри є набагато лютішими та прудкішими за денних побратимів.

Left 4 Dead 2 (2009 рік)

Якісний шутер з блискучим геймплеєм. Ця гра не дасть заснути. Складно навіть буде відволіктися на перекус або заварити чай. Шутер тримає в напрузі постійно та посилає орди зомбачів саме в той момент, коли твоя група відволіклася на перепочинок або пошук зброї з патронами. Якщо оборона тріщить по швах, знай: ось-ось з'явиться ще один натовп жадібних до мізків монстрів.

Resident Evil HD (2015 рік)

Може, й не всі чули про гру, але, напевно, знайомі з екранізацією легендарного шутера, де головну роль зіграла Міла Йовович. Це рімейк оригінальної гри, але зроблений він, звісно, крутіше. Обираєш одного з двох членів команди та починаєш досліджувати особняк. Вже за кілька хвилин стає спекотно. Протягом усієї гри слід прикривати союзника, наштовхуючись на пекельних монстрів-мутантів. Нудно не буде.

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (2010 рік)

Як ви розумієте, дія гри відбувається в місті Прип'ять. Навколо лазитиме безліч різноманітних монстрів і створінь, частина яких є телепатами, що діють на ментальному рівні. Зустрічаються й класичні зомбі – твої попередники-сталкери, що потрапили до однієї з місцевих пасток через необережність. Мерці блукають всіма локаціями, стаючи активними, коли побачать героя. Стріляють вони так само погано, як і ти в своїй першій грі, отже завалити їх прицільним пострілом буде нескладно.

The Typing of the Dead: Overkill (2013 рік)

Геймплей нового епізоду серії House of the Dead розгортається навколо розслідування, що проводить головний герой з напарником у провінційному містечку штату Луїзіана. Вони зіштовхуються зі зграями монстрів, намагаючись розібратися, куди зникають люди. Спокійного розслідування, на яке розраховував випускник військової академії, не буде. Це пекло, де єдиним шансом вижити є максимальна прокачка свого героя.

Space Pirates and Zombies (2011 рік)

Гра розпочинається з того, що люди загадили Землю, перетворивши її на космічне звалище, і змилися підкорювати (загаджувати) нові планети. Герой перебуває на кораблі космічних піратів, що вирушили до центру галактики за унікальним, а тому дуже цінним, мінералом «rez». У заключній частині подорожі команда зустрічає інопланетян, що вміють створювати натовпи зомбі. Вчорашні вороги оголошують перемир'я, щоб колективними зусиллями протистояти спільному ворогові.

Dead Space 2 (2011 рік)

Цей шутер заслуговує на звання справжнього шедевру. Він поєднує в собі чудовий сценарій й елементи науково-фантастичного хорору. Некроморфи, з якими зіштовхується герой гри Айзек Кларк у першій частині, проникають до величезної космічної станції-мегаполісу «The Sprawl». Там розпочинається справжня бійня. Насправді дуже страшна гра на відміну від інших зомбі-шутерів.

DOOM II (1994 рік)

Ця гра заслуговує на окрему увагу. Графіка та деякі повороти сюжету не стояли поруч за якістю ігор з цього списку. Але все ж DOOM II є першопрохідцем жанру шутерів. Справжня легенда. Зомбі в грі також є. Це ожилі сержанти та командос – вороги низького рівня, що зустрічаються протягом всієї гри. Отже, не внести Doom до цього топу було неможливо. Данина поваги легенді. Ave, Doom!

Цікаві новини

Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020
Увага! Реєстрація на WEGAME 6.0 ESPORTS CHAMP і да... Увага! Реєстрація на WEGAME 6.0 ESPORTS CHAMP і да...

У зв’язку з перенесенням фестивалю гейм- і гік-культури на 13-14 червня ми продовжуємо реєстрацію...

У зв’язку з перенесенням фестивалю гейм- і гік-культури на 13-14...

17 березня 2020