ТОП-10 новинок осені

16 серпня 2016 ТОП-10 новинок осені

Осінь обіцяє бути ненудною. До зимових свят очікується вихід декількох цікавих новинок. Вони варті того, щоб бодай спробувати в них пограти незалежно від смаків і платформи.

Deus Ex: Mankind Divided

На гру чекають у серпні, і її сюжетом не поділитися – неможливо. Людство не бажає жити поруч з кіборгами, їх принижують, і вони намагаються не потрапляти на очі. Головний герой – Адам Дженсен – теж має імплантати. Гравцеві надається безліч можливостей: обходити ворогів, знищувати їх власними чи чужими руками. Головне пам'ятати, що будь-яка дія може відбитися на майбутньому.

FIFA 17

Серед переваг: потужний движок Frostbite, опрацювання облич і повноцінний сюжет. Головний герой – Алекс Хантер, який повинен пробитися в Прем'єр-лігу та перемогти в чемпіонаті. Для сюжету важливим є все: гра, інтерв'ю та вибір друзів.

Dishonored 2

У першій частині йшлося про порятунок Корво принцесою Емілі. У другій частині можна зіграти за принцесу та за Корво. Різниця полягає в унікальних здібностях персонажів.

Civilization 6

Глобальна відмінність – що більше місто, то ширше його позначено на карті, а споруди доведеться вибирати з урахуванням ефективності.

Battlefield 1

Перша світова війна, де можна воювати за американців, німців, британців і турків. Динамічні та ефективні бої: кавалерійські атаки, танки, вогнемети. Пілоти навіть у повітрі користуються револьверами. Не реалізмом єдиним.

Mafia 3

Дія розгортається в Нью-Бордо, головний герой – колишній солдат з банди гангстерів, що прагне помсти. Обирати ворогів і друзів на фоні антивоєнних протестів і боротьби темношкірого населення за свої права дуже цікаво.

Watch Dogs 2

Оригінальний сіквел. Дію перенесли до Сан-Франциско, а темношкірий герой вірить, що корупцію можна здолати технологіями. Тут є різноманітні девайси: смартфони, дрони, камери, електронні нашийники – все це на службі справедливості.

Forza Horizon 3

Розкішні вілли, захоплюючі перегони. Управління нескладне, але машини з характером. Подія розгортається на шляхах Австралії. Можна їхати трасою чи бездоріжжям.

Titanfall 2

Гру розширили завдяки сюжету, прокачці персонажів, новій зброї та можливості взаємодіяти з титанами. Сіквел привертає увагу екшеном і захоплюючими перестрілками. Зіграти можна за піхотинця чи за величезного робота.

Final Fantasy XV

У вихід нової Final Fantasy можна буде повірити лише в день релізу – на неї чекали занадто довго. Принц Ноктис та його друзі мандрують у чоловічій компанії. Все це схоже на роуд-муві: тут можна і біля вогнища відпочити, і вступити в бій з ворожою армією.

Це неповний перелік того, що чекає на нас восени. Ще буде Сall of Duty, доповнення до World of Warcraft і багато іншого.

 

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020