Топ-3 ігор для ПК, що вийшли в червні 2017 року

03 липня 2017 Топ-3 ігор для ПК, що вийшли в червні 2017 року

Червень 2017-го видався не надто насиченим щодо ігрових новинок, але все ж саме цього місяця відбувся реліз ПК-версій кількох очікуваних проектів. Пропонуємо розглянути трійку ігор, що заслуговують на твою увагу.

Tekken 7

«Обіцяного чекають 2 роки» – ця приказка є дуже доречною стосовно сьомої частини «Теккена». На японських аркадних автоматах вона з'явилася ще в березні 2015-го, але для консолей і ПК стала доступною лише місяць тому.

Tekken 7 – практично бездоганний файтинг, він розслабить і задовольнить жадобу до змагань. Графічно гра, безумовно, поступається іншим новинкам, але за іншими параметрами вона задовольнить смаки найвибагливіших фанатів серії.

До 7-ї частини додали повноцінну сюжетну кампанію з кінематографічними заставками. З'явилися нові персонажі, внесено корективи до системи бою, завдяки яким з`явилася можливість перемогти за гірших умов. Загалом, зіграти в Tekken 7 безперечно вартує.

DiRT 4

Шанувальники графіки та фізики оцінять блискуче продуманий сюжет і харизматичних персонажів у цьому ралійному симуляторі. Об'їздити траси Уельсу, Австралії, Швеції, Іспанії та США, позмагатися в водінні вантажівок і баггі – все це дає гравцеві DiRT 4.

Попри те, що це лише симулятор, перегони реально піднімають рівень адреналіну. Мабуть, DiRT 4 – не найкраща частина серії (багато хто вважає DiRT Rally вдалішою), але вона значно продуманіша та цікавіша за більшість інших жанрових проектів.

Get Even

Відвідувачі WEGAME чекали на цю гру з особливим нетерпінням, тому що на другому та третьому фестивалях їй приділяли чимало уваги. Креативний директор студії The Farm 51, розробник Get Even, був спікером нашого відкритого лекторію та докладно розповідав про проект. Детально про сюжет і геймплей читай тут.

Щодо безпосередньо результату, творці отримали саме те, на що розраховували. Головна перевага – самобутність і оригінальність. Цьому сприяють чудовий дизайн, музика та сюжет. Певні «провисання» екшен-моментів списують на кардинальні зміни в процесі розробки, про що розповідав у своїй доповіді Войцех Паздур.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018