Топ-3 ігор для ПК, що вийшли в червні 2017 року

03 липня 2017 Топ-3 ігор для ПК, що вийшли в червні 2017 року

Червень 2017-го видався не надто насиченим щодо ігрових новинок, але все ж саме цього місяця відбувся реліз ПК-версій кількох очікуваних проектів. Пропонуємо розглянути трійку ігор, що заслуговують на твою увагу.

Tekken 7

«Обіцяного чекають 2 роки» – ця приказка є дуже доречною стосовно сьомої частини «Теккена». На японських аркадних автоматах вона з'явилася ще в березні 2015-го, але для консолей і ПК стала доступною лише місяць тому.

Tekken 7 – практично бездоганний файтинг, він розслабить і задовольнить жадобу до змагань. Графічно гра, безумовно, поступається іншим новинкам, але за іншими параметрами вона задовольнить смаки найвибагливіших фанатів серії.

До 7-ї частини додали повноцінну сюжетну кампанію з кінематографічними заставками. З'явилися нові персонажі, внесено корективи до системи бою, завдяки яким з`явилася можливість перемогти за гірших умов. Загалом, зіграти в Tekken 7 безперечно вартує.

DiRT 4

Шанувальники графіки та фізики оцінять блискуче продуманий сюжет і харизматичних персонажів у цьому ралійному симуляторі. Об'їздити траси Уельсу, Австралії, Швеції, Іспанії та США, позмагатися в водінні вантажівок і баггі – все це дає гравцеві DiRT 4.

Попри те, що це лише симулятор, перегони реально піднімають рівень адреналіну. Мабуть, DiRT 4 – не найкраща частина серії (багато хто вважає DiRT Rally вдалішою), але вона значно продуманіша та цікавіша за більшість інших жанрових проектів.

Get Even

Відвідувачі WEGAME чекали на цю гру з особливим нетерпінням, тому що на другому та третьому фестивалях їй приділяли чимало уваги. Креативний директор студії The Farm 51, розробник Get Even, був спікером нашого відкритого лекторію та докладно розповідав про проект. Детально про сюжет і геймплей читай тут.

Щодо безпосередньо результату, творці отримали саме те, на що розраховували. Головна перевага – самобутність і оригінальність. Цьому сприяють чудовий дизайн, музика та сюжет. Певні «провисання» екшен-моментів списують на кардинальні зміни в процесі розробки, про що розповідав у своїй доповіді Войцех Паздур.

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018