Церемонія нагородження WEGAME Awards: оголошено першу трійку суддів!

15 березня 2018 Церемонія нагородження WEGAME Awards: оголошено першу трійку суддів!

21-22 квітня 2018 року на WEGAME 4.0 відбудеться чергова церемонія WEGAME Awards: нагородження кращих розробників відеоігор незалежних професійних студій. І ми вже готові оголосити імена перших трьох суддів:

1. Тарас Тарасов – інвестор з фокусом на глобальний світовий ринок, серійний підприємець з досвідом створення бізнесу з нуля до продажу. Працював у глобальних міжнародних компаніях. Є засновником і консультантом декількох міжнародних конференцій.

2. Артем Міроновський – засновник і генеральний директор Red Beat. В індустрії розробки ігор – з 2001 року. Брав участь у більш ніж 15 геймінгових проектах, керує незалежними студіями понад 11 років. Зараз розвиває незалежну українську студію Red Beat, яка займається розробкою власних продуктів, зокрема – космічної стратегії Spase Rogue.

3. Влад Плотніков – композитор, продюсер і засновник компанії VP Production. Має досвід роботи у сфері аудіо більше 7 років. Виступає за чуйний і творчий підхід до створення аудіооформлення для медіапроектів. Вірить, що грамотне звукове оформлення – це понад 50% успіху будь-якого проекту.

Незабаром ти дізнаєшся увесь суддівський склад церемонії нагородження WEGAME Awards. Стеж за актуальною інформацією на сторінці сайту.

Бажаєш, щоб про твій проект дізналися всі? Реєструйся та бери участь у WEGAME Awards!

Цікаві новини

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018

Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

Представники студії BioWare нарешті розщедрилися щодо опису ігрових особливостей і сюжету фантастичного екшену Anthem. Інформація була оприлюднена на зустрічі з...

06 вересня 2018

Генрі Кавілл зіграє Геральта в екранізації «Відьмака» від Netflix

Актор, який раніше грав Супермена, зніметься в екранізації культової «Саги про відьмака» Анджея Сапковського. Генрі Кавілл отримав роль мисливця за...

05 вересня 2018