Церемонія нагородження WEGAME Awards: оголошено першу трійку суддів!

15 березня 2018 Церемонія нагородження WEGAME Awards: оголошено першу трійку суддів!

21-22 квітня 2018 року на WEGAME 4.0 відбудеться чергова церемонія WEGAME Awards: нагородження кращих розробників відеоігор незалежних професійних студій. І ми вже готові оголосити імена перших трьох суддів:

1. Тарас Тарасов – інвестор з фокусом на глобальний світовий ринок, серійний підприємець з досвідом створення бізнесу з нуля до продажу. Працював у глобальних міжнародних компаніях. Є засновником і консультантом декількох міжнародних конференцій.

2. Артем Міроновський – засновник і генеральний директор Red Beat. В індустрії розробки ігор – з 2001 року. Брав участь у більш ніж 15 геймінгових проектах, керує незалежними студіями понад 11 років. Зараз розвиває незалежну українську студію Red Beat, яка займається розробкою власних продуктів, зокрема – космічної стратегії Spase Rogue.

3. Влад Плотніков – композитор, продюсер і засновник компанії VP Production. Має досвід роботи у сфері аудіо більше 7 років. Виступає за чуйний і творчий підхід до створення аудіооформлення для медіапроектів. Вірить, що грамотне звукове оформлення – це понад 50% успіху будь-якого проекту.

Незабаром ти дізнаєшся увесь суддівський склад церемонії нагородження WEGAME Awards. Стеж за актуальною інформацією на сторінці сайту.

Бажаєш, щоб про твій проект дізналися всі? Реєструйся та бери участь у WEGAME Awards!

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018