Церемонія нагородження WEGAME Awards: оголошено першу трійку суддів!

15 березня 2018 Церемонія нагородження WEGAME Awards: оголошено першу трійку суддів!

21-22 квітня 2018 року на WEGAME 4.0 відбудеться чергова церемонія WEGAME Awards: нагородження кращих розробників відеоігор незалежних професійних студій. І ми вже готові оголосити імена перших трьох суддів:

1. Тарас Тарасов – інвестор з фокусом на глобальний світовий ринок, серійний підприємець з досвідом створення бізнесу з нуля до продажу. Працював у глобальних міжнародних компаніях. Є засновником і консультантом декількох міжнародних конференцій.

2. Артем Міроновський – засновник і генеральний директор Red Beat. В індустрії розробки ігор – з 2001 року. Брав участь у більш ніж 15 геймінгових проектах, керує незалежними студіями понад 11 років. Зараз розвиває незалежну українську студію Red Beat, яка займається розробкою власних продуктів, зокрема – космічної стратегії Spase Rogue.

3. Влад Плотніков – композитор, продюсер і засновник компанії VP Production. Має досвід роботи у сфері аудіо більше 7 років. Виступає за чуйний і творчий підхід до створення аудіооформлення для медіапроектів. Вірить, що грамотне звукове оформлення – це понад 50% успіху будь-якого проекту.

Незабаром ти дізнаєшся увесь суддівський склад церемонії нагородження WEGAME Awards. Стеж за актуальною інформацією на сторінці сайту.

Бажаєш, щоб про твій проект дізналися всі? Реєструйся та бери участь у WEGAME Awards!

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018