Учасники, які перемогли в номінації «Відеоігри» на косплей-шоу WEGAME 2.0

28 жовтня 2016 Учасники, які перемогли в номінації «Відеоігри» на косплей-шоу WEGAME 2.0

Косплей-шоу на фестивалі WEGAME 2.0 відзначилося доволі насиченою програмою. Ми вже робили огляд учасників, які зайняли перші місця в головних номінаціях, а також другі та треті місця в номінаціях «Комікси і художня література», «Фільми, серіали і мультфільми». Також ознайомилися з косплеєрами вікової категорії 12-17 років.

Настав час згадати, хто ж переміг у номінації «Відеоігри». Перше місце зайняла Анастасія Яновська, яка косплеїла персонаж Mercy з гри Overwatch. Хто ж зайняв наступні позиції?

Місце № 2 – Горбаченко Єлизавета та Гончарук Ольга – Willow и Wigfrid из Don't Starve

Участники, победившие в номинации «Видеоигры» на косплей-шоу WEGAME 2.0 - 1

Дівчата підготували неймовірно оригінальний виступ, задіявши цікаві декорації, а також помічника з текстовими табличками. Таким чином, складалося враження, що дивишся німий фільм чи граєш у гру. Загалом Єлизаветі та Ользі чудово вдалося передати атмосферу інді-іграшки Don't Starve.

Участники, победившие в номинации «Видеоигры» на косплей-шоу WEGAME 2.0 - 2

Місце № 3 – Кіцила Роксоляна – Izumo no Okuni з Samurai Warriors

Участники, победившие в номинации «Видеоигры» на косплей-шоу WEGAME 2.0 - 3

Роксоляна вибрала дуже яскравий і пам'ятний образ, який вразив глядачів і жюрі. Пропрацьовані деталі та продуманий виступ забезпечили дівчині третє місце в нашому косплей-шоу. 

Участники, победившие в номинации «Видеоигры» на косплей-шоу WEGAME 2.0 - 4

Будемо раді бачити всіх учасників косплей-шоу WEGAME 2.0 на весняному фестивалі наступного року. Дякуємо за участь, друзі!

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018