Учасники, які перемогли в номінації «Відеоігри» на косплей-шоу WEGAME 2.0

28 жовтня 2016 Учасники, які перемогли в номінації «Відеоігри» на косплей-шоу WEGAME 2.0

Косплей-шоу на фестивалі WEGAME 2.0 відзначилося доволі насиченою програмою. Ми вже робили огляд учасників, які зайняли перші місця в головних номінаціях, а також другі та треті місця в номінаціях «Комікси і художня література», «Фільми, серіали і мультфільми». Також ознайомилися з косплеєрами вікової категорії 12-17 років.

Настав час згадати, хто ж переміг у номінації «Відеоігри». Перше місце зайняла Анастасія Яновська, яка косплеїла персонаж Mercy з гри Overwatch. Хто ж зайняв наступні позиції?

Місце № 2 – Горбаченко Єлизавета та Гончарук Ольга – Willow и Wigfrid из Don't Starve

Участники, победившие в номинации «Видеоигры» на косплей-шоу WEGAME 2.0 - 1

Дівчата підготували неймовірно оригінальний виступ, задіявши цікаві декорації, а також помічника з текстовими табличками. Таким чином, складалося враження, що дивишся німий фільм чи граєш у гру. Загалом Єлизаветі та Ользі чудово вдалося передати атмосферу інді-іграшки Don't Starve.

Участники, победившие в номинации «Видеоигры» на косплей-шоу WEGAME 2.0 - 2

Місце № 3 – Кіцила Роксоляна – Izumo no Okuni з Samurai Warriors

Участники, победившие в номинации «Видеоигры» на косплей-шоу WEGAME 2.0 - 3

Роксоляна вибрала дуже яскравий і пам'ятний образ, який вразив глядачів і жюрі. Пропрацьовані деталі та продуманий виступ забезпечили дівчині третє місце в нашому косплей-шоу. 

Участники, победившие в номинации «Видеоигры» на косплей-шоу WEGAME 2.0 - 4

Будемо раді бачити всіх учасників косплей-шоу WEGAME 2.0 на весняному фестивалі наступного року. Дякуємо за участь, друзі!

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018