Учасники, які перемогли в номінації «Відеоігри» на косплей-шоу WEGAME 2.0

28 жовтня 2016 Учасники, які перемогли в номінації «Відеоігри» на косплей-шоу WEGAME 2.0

Косплей-шоу на фестивалі WEGAME 2.0 відзначилося доволі насиченою програмою. Ми вже робили огляд учасників, які зайняли перші місця в головних номінаціях, а також другі та треті місця в номінаціях «Комікси і художня література», «Фільми, серіали і мультфільми». Також ознайомилися з косплеєрами вікової категорії 12-17 років.

Настав час згадати, хто ж переміг у номінації «Відеоігри». Перше місце зайняла Анастасія Яновська, яка косплеїла персонаж Mercy з гри Overwatch. Хто ж зайняв наступні позиції?

Місце № 2 – Горбаченко Єлизавета та Гончарук Ольга – Willow и Wigfrid из Don't Starve

Участники, победившие в номинации «Видеоигры» на косплей-шоу WEGAME 2.0 - 1

Дівчата підготували неймовірно оригінальний виступ, задіявши цікаві декорації, а також помічника з текстовими табличками. Таким чином, складалося враження, що дивишся німий фільм чи граєш у гру. Загалом Єлизаветі та Ользі чудово вдалося передати атмосферу інді-іграшки Don't Starve.

Участники, победившие в номинации «Видеоигры» на косплей-шоу WEGAME 2.0 - 2

Місце № 3 – Кіцила Роксоляна – Izumo no Okuni з Samurai Warriors

Участники, победившие в номинации «Видеоигры» на косплей-шоу WEGAME 2.0 - 3

Роксоляна вибрала дуже яскравий і пам'ятний образ, який вразив глядачів і жюрі. Пропрацьовані деталі та продуманий виступ забезпечили дівчині третє місце в нашому косплей-шоу. 

Участники, победившие в номинации «Видеоигры» на косплей-шоу WEGAME 2.0 - 4

Будемо раді бачити всіх учасників косплей-шоу WEGAME 2.0 на весняному фестивалі наступного року. Дякуємо за участь, друзі!

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018