У квітні відбудеться яскрава подія для індустрії геймінгу – eSPORTconf Ukraine 2021 про способи заробітку на кіберспорті

20 січня 2021 У квітні відбудеться яскрава подія для індустрії геймінгу – eSPORTconf Ukraine 2021 про способи заробітку на кіберспорті

Команда організаторів WEGAME 6.0 проведе ще одну подію, яка присвячена геймінг-індустрії, – eSPORTconf Ukraine 2021. Вона відбудеться 7 квітня в Києві. Захід присвячений перспективам розвитку кіберспорту та можливостям заробітку в цій галузі.

Чим цікава eSPORTconf Ukraine 2021?

Карантинні обмеження, спричинені пандемією COVID-19, негативно вплинули майже на всі сфери, але тільки не на кіберспорт. У 2021 році онлайн-трансляції esports-турнірів били всі рекорди за кількістю переглядів. На платформах YouTube та Twitch глядачі 24/7 спостерігали за грою популярних стримерів чи змаганнями улюблених команд. У вирішальні моменти чемпіонатів трансляцію могли одночасно дивитися орієнтовно два мільйони осіб!

Ринок esports стає все привабливішим для інвестування та заробітку. Кіберспортивними спонсорами стають найкращі світові бренди техніки, автомобілів, спортивного одягу та напоїв, і вони отримують чималу вигоду у вигляді нових клієнтів молодого покоління та зростання продажів. Аналітичний центр Newzoo опублікував дані, згідно з якими до кінця 2021 року аудиторія кіберспорту складе понад пів мільярда глядачів. Прогнозують, що до 2023 року доходи в цій галузі досягнуть $1,6 млрд.

Україна займає не останнє місце в цій індустрії. Один із найвідоміших українських esports-клубів Natus Vincere за підсумками 2020 року входить до десятки організацій із найвищими призовими. Команди клубу з різних дисциплін неодноразово вигравали міжнародні чемпіонати.

Зараз esports-сфера розвивається дуже динамічно, а її запити на талановитих гравців, стримерів, менеджерів, гейм-дизайнерів та інших фахівців зростають. Усе це робить кіберспорт дуже перспективним напрямом як для інвестицій, так і для особистого розвитку та кар’єрного зростання.

Захід eSPORTconf Ukraine 2021 покликаний розкрити тему різних шляхів до заробітку на цьому ринку.

Що буде на eSPORTconf Ukraine 2021 і для кого цей захід?

eSPORTconf Ukraine 2021 – це доповіді експертів, які домоглися крутих результатів в esports-бізнесі, можливість дізнатися інсайди ринку, познайомитися з представниками лідерів галузі, домовитися про партнерство та знайти для себе найкращий шлях розвитку в кіберспорті.

Подію буде корисно відвідати:

 • власникам стартапів;
 • представникам кіберспортивних організацій;
 • інвесторам;
 • маркетологам;
 • IT-фахівцям;
 • геймерам;
 • розробникам ігор;
 • фінансовим аналітикам;
 • всім, хто хоче стартувати чи поліпшити свої позиції в esports-індустрії.

На івенті виступлять представники профільних організацій, кіберспортсмени, розробники, президенти кіберспортивних асоціацій та інші експерти в цій галузі.

Спікери проаналізують сучасні тенденції та тренди на ринку, поділяться реальними кейсами й розкажуть про найбільш прибуткові варіанти заробітку. Також на конференції обговорять:

 • Як грамотно вести бізнес у сфері кіберспорту з юридичної точки зору.
 • Як правильно та вигідно інвестувати в галузь.
 • Як працювати з командою в ролі власника, менеджера чи агента.
 • Як просувати esports-стартап.
 • Як побудувати професійну кар’єру в кіберспорті.

У демозоні заходи зберуться провідні компанії, що надають різні технологічні рішення та послуги для esports-ринку. Гості зможуть проконсультуватися з представниками експонентів, домовитися про взаємовигідну співпрацю та отримати максимально насичений нетворкінг.

Щоб відвідати івент, реєструйся на сайті eSPORTconf Ukraine 2021!


Докладніше про програму, спікерів та учасників івенту дивись за посиланням >>>

Цікаві новини

Фестиваль WEGAME 6.2 відбудеться влітку 2021 року:... Фестиваль WEGAME 6.2 відбудеться влітку 2021 року:...

Завантажуємо оновлення – зустрічай WEGAME 6.2! Фестиваль переноситься на 12-13 червня. Для того щоб...

Завантажуємо оновлення – зустрічай WEGAME 6.2! Фестиваль переноситься на 12-13...

03 березня 2021
Популярні косплеї World of Warcraft: добірка Популярні косплеї World of Warcraft: добірка

World of Warcraft має право вважатися культовою грою, яка вже 15 років живе в...

World of Warcraft має право вважатися культовою грою, яка вже...

26 лютого 2021
Sony випустила довгоочікувану PlayStation 5: огляд... Sony випустила довгоочікувану PlayStation 5: огляд...

19 листопада 2020 року в усьому світі відбувся реліз Sony PlayStation 5. В Україні...

19 листопада 2020 року в усьому світі відбувся реліз Sony...

19 лютого 2021