У травні відбудеться крупний турнір з Дота 2

05 квітня 2016 У травні відбудеться крупний турнір з Дота 2

Фінал Epicenter, наймасштабнішого турніру з кіберспорту на міжнародному рівні, проходитиме 12-15 травня. Організатором заходу виступає російська компанія ESforce Holding Ltd за підтримки оператора мобільного зв'язку Yota. Змагання відбудеться з Дота 2.

Фінал проходитиме за участі восьми команд серед найіменитіших клубів планети. Учасники виборюватимуть приз на суму 500 тисяч доларів. Цей грошовий приз стане найбільшим серед аналогічних турнірів, які проходять у країнах Східної Європи.

Організатори планують охопити максимальну аудиторію, тому відбудеться пряма трансляція в мережі, а для охочих подивитися змагання на власні очі вже продаються квитки на шість тисяч місць.

В ході турніру партнери Legendary та Universal Pictures презентуватимуть унікальні матеріали зі зйомок фільму WARCRAFT. Серед гостей Epicenter буде режисер Данкан Джонс у компанії секретного супутника, які розкажуть, як виникла ідея фільму і як її потім реалізували.

ESforce Holding займає позицію лідера на вітчизняному ринку. Компанія володіє понад 180 популярними інтернет-майданчиками, аудиторія перевищує 15 мільйонів користувачів.

У цьому році компанія планує запустити вісім нових студій, які займатимуться створенням інформаційного, а також розважального контенту.

На думку генерального директора ESforce Антона Черепеннікова, це лише початок, а у випадку успіху в майбутньому відбудеться ще декілька подібних змагань. 

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018