У травні відбудеться крупний турнір з Дота 2

05 квітня 2016 У травні відбудеться крупний турнір з Дота 2

Фінал Epicenter, наймасштабнішого турніру з кіберспорту на міжнародному рівні, проходитиме 12-15 травня. Організатором заходу виступає російська компанія ESforce Holding Ltd за підтримки оператора мобільного зв'язку Yota. Змагання відбудеться з Дота 2.

Фінал проходитиме за участі восьми команд серед найіменитіших клубів планети. Учасники виборюватимуть приз на суму 500 тисяч доларів. Цей грошовий приз стане найбільшим серед аналогічних турнірів, які проходять у країнах Східної Європи.

Організатори планують охопити максимальну аудиторію, тому відбудеться пряма трансляція в мережі, а для охочих подивитися змагання на власні очі вже продаються квитки на шість тисяч місць.

В ході турніру партнери Legendary та Universal Pictures презентуватимуть унікальні матеріали зі зйомок фільму WARCRAFT. Серед гостей Epicenter буде режисер Данкан Джонс у компанії секретного супутника, які розкажуть, як виникла ідея фільму і як її потім реалізували.

ESforce Holding займає позицію лідера на вітчизняному ринку. Компанія володіє понад 180 популярними інтернет-майданчиками, аудиторія перевищує 15 мільйонів користувачів.

У цьому році компанія планує запустити вісім нових студій, які займатимуться створенням інформаційного, а також розважального контенту.

На думку генерального директора ESforce Антона Черепеннікова, це лише початок, а у випадку успіху в майбутньому відбудеться ще декілька подібних змагань. 

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018