У травні відбудеться крупний турнір з Дота 2

05 квітня 2016 У травні відбудеться крупний турнір з Дота 2

Фінал Epicenter, наймасштабнішого турніру з кіберспорту на міжнародному рівні, проходитиме 12-15 травня. Організатором заходу виступає російська компанія ESforce Holding Ltd за підтримки оператора мобільного зв'язку Yota. Змагання відбудеться з Дота 2.

Фінал проходитиме за участі восьми команд серед найіменитіших клубів планети. Учасники виборюватимуть приз на суму 500 тисяч доларів. Цей грошовий приз стане найбільшим серед аналогічних турнірів, які проходять у країнах Східної Європи.

Організатори планують охопити максимальну аудиторію, тому відбудеться пряма трансляція в мережі, а для охочих подивитися змагання на власні очі вже продаються квитки на шість тисяч місць.

В ході турніру партнери Legendary та Universal Pictures презентуватимуть унікальні матеріали зі зйомок фільму WARCRAFT. Серед гостей Epicenter буде режисер Данкан Джонс у компанії секретного супутника, які розкажуть, як виникла ідея фільму і як її потім реалізували.

ESforce Holding займає позицію лідера на вітчизняному ринку. Компанія володіє понад 180 популярними інтернет-майданчиками, аудиторія перевищує 15 мільйонів користувачів.

У цьому році компанія планує запустити вісім нових студій, які займатимуться створенням інформаційного, а також розважального контенту.

На думку генерального директора ESforce Антона Черепеннікова, це лише початок, а у випадку успіху в майбутньому відбудеться ще декілька подібних змагань. 

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018