У номінації «Бачу навіть уві сні» на Steam Awards 2017 перемогла CS:GO

10 січня 2018 У номінації «Бачу навіть уві сні» на Steam Awards 2017 перемогла CS:GO

Сервіс Steam провів своє щорічне нагородження кращих ігор у 2017-у. За підсумками відкритого голосування, були визначені лідери за 13 специфічними номінаціями.

Посил декількох категорій стовідсотково зрозумілий, тоді як інші змушують замислитися. Наприклад, номінації «Краще будь-яких очікувань» (Even Better Than I Expected) та «Кращий саундтрек» (Best Soundtrack), переможцем яких став платформер жанру run and gun під назвою Cuphead, не викликають сумнівів.

У той же час, нагорода «Мамині спагеті» (Mom's Spaghetti), яку отримав мультиплеєрний бойовик PUBG, залишається не до кінця зрозумілою навіть після того, як прочитаєш опис. «Маленькі несподіванки від переляку», –своєрідне формулювання переживань, які відчуваються при грі. Але, оскільки інші номінанти категорії (Outlast 2, RESIDENT EVIL 7, The Evil Within 2, Alien: Isolation) за жанрами не обійшлися без сегмента «хоррор», ситуація стає зрозумілою.

Гра Counter-Strike: Global Offensive змогла обійти у номінації «Бачу навіть уві сні» (Haunts My Dreams) свого головного суперника на професійній кіберспортивній сцені – Dota 2. Це доводить, що фонди турнірів усе ж таки неможливо порівняти з масштабами фанатської відданості.

Окремо зауважимо щодо нагород, які отримали автори ігор за «Відьмаком». Перша частина – The Witcher: Enhanced Edition – здобула премію «Люблю тебе будь-якою» (No Apologies) за беззастережне і зовсім не ганебне задоволення, яке вона дарує своїм фанатам. The Witcher 3: Wild Hunt відзначили у номінації «Вибір за вами» (Choices Matter), завдяки неабиякому розмаїттю рішень, яке надає її геймплей.

Ознайомитися з іншими призерами є можливим на офіційному сайті Steam.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018