У номінації «Бачу навіть уві сні» на Steam Awards 2017 перемогла CS:GO

10 січня 2018 У номінації «Бачу навіть уві сні» на Steam Awards 2017 перемогла CS:GO

Сервіс Steam провів своє щорічне нагородження кращих ігор у 2017-у. За підсумками відкритого голосування, були визначені лідери за 13 специфічними номінаціями.

Посил декількох категорій стовідсотково зрозумілий, тоді як інші змушують замислитися. Наприклад, номінації «Краще будь-яких очікувань» (Even Better Than I Expected) та «Кращий саундтрек» (Best Soundtrack), переможцем яких став платформер жанру run and gun під назвою Cuphead, не викликають сумнівів.

У той же час, нагорода «Мамині спагеті» (Mom's Spaghetti), яку отримав мультиплеєрний бойовик PUBG, залишається не до кінця зрозумілою навіть після того, як прочитаєш опис. «Маленькі несподіванки від переляку», –своєрідне формулювання переживань, які відчуваються при грі. Але, оскільки інші номінанти категорії (Outlast 2, RESIDENT EVIL 7, The Evil Within 2, Alien: Isolation) за жанрами не обійшлися без сегмента «хоррор», ситуація стає зрозумілою.

Гра Counter-Strike: Global Offensive змогла обійти у номінації «Бачу навіть уві сні» (Haunts My Dreams) свого головного суперника на професійній кіберспортивній сцені – Dota 2. Це доводить, що фонди турнірів усе ж таки неможливо порівняти з масштабами фанатської відданості.

Окремо зауважимо щодо нагород, які отримали автори ігор за «Відьмаком». Перша частина – The Witcher: Enhanced Edition – здобула премію «Люблю тебе будь-якою» (No Apologies) за беззастережне і зовсім не ганебне задоволення, яке вона дарує своїм фанатам. The Witcher 3: Wild Hunt відзначили у номінації «Вибір за вами» (Choices Matter), завдяки неабиякому розмаїттю рішень, яке надає її геймплей.

Ознайомитися з іншими призерами є можливим на офіційному сайті Steam.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018