В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016

06 грудня 2016 В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016

2–4 грудня у київському готелі «Русь» відбулася конференція ігрових розробників Games Gathering 2016 (GG). Прес-служба фестивалю WEGAME відвідала подію, щоб розповісти нашим читачам про найцікавіші з її аспектів.

Це вже друга конференція, після якої GG офіційно оголосили щорічним заходом. Порівняно з Games Gathering 2015 ми помітили значні покращення в організації, до того ж програма стала ширшою, зросла кількість компаній-учасників.

Чим відзначилася конференція?

В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016 - 1

Перший день події – 2 грудня – цілком присвятили бізнес-сегменту геймдеву. Лекції проводили топ-менеджери та директора провідних галузевих компаній. Цього ж дня відбувся гейм-пітч, на якому інді-розробники демонстрували власні проекти потенційним інвесторам.

Було організовано круглий стіл «PRO український геймдев», де представники таких організацій як Microsoft, Vostok Games, Tatem Games, iLogos і Beatshapers, обговорювали тренди та проблеми індустрії.

3-4 грудня, крім лекційного сегменту, у рамках заходу відбувалися батли, воркшопи та антиворкшоп. Експерти навчали та випробовували молодих розробників ігрового контенту. Найбільше зацікавленості викликав Арт Лінч Тимура Муцаєва, де гуру геймдеву оцінював роботи відвідувачів і пропонував експертні поради.

Спікери конференції висвітлили безліч актуальних для індустрії тем, зокрема з маркетингу, арту, VFX, QA та VR; розкрили тренди світового гейм-дизайну, обговорили нові можливості у програмуванні ігор.

Розважальна складова

В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016 - 2

У демозоні Games Gathering 2016 можна булу налагодити ділові контакти, познайомитися з продукцією інді-розробників, відвідати стенди успішних геймдев-компаній, а також протестували віртуальну зону. Компанія NetEnt пропонувала відвідувачам отримати цікаві призи в обмін на фішки, які можна було виграти в блекджек або покер безпосередньо на стенді.

Організатори конференції теж розігрували призи серед відвідувачів. Учасники GG-квесту брали участь в активностях заходу та заробляли позначки у листівці (частина пакету учасника).

Серед учасників, знайомих відвідувачам фестивалю WEGAME 2.0 на конференції Games Gathering 2016 були пристуні Юрій Шевага (Frogwares), Олександр Дзюба (Sense.Vision) і представники стартапу Raccoon.

Games Gathering 2016 минула успішно та здійснила вагомий внесок у розвиток українського геймдеву. Більше цікавої інформації про ігрову індустрію читай у нашому розділі «Новини».

Цікаві новини

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018

Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

Представники студії BioWare нарешті розщедрилися щодо опису ігрових особливостей і сюжету фантастичного екшену Anthem. Інформація була оприлюднена на зустрічі з...

06 вересня 2018

Генрі Кавілл зіграє Геральта в екранізації «Відьмака» від Netflix

Актор, який раніше грав Супермена, зніметься в екранізації культової «Саги про відьмака» Анджея Сапковського. Генрі Кавілл отримав роль мисливця за...

05 вересня 2018