В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016

06 грудня 2016 В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016

2–4 грудня у київському готелі «Русь» відбулася конференція ігрових розробників Games Gathering 2016 (GG). Прес-служба фестивалю WEGAME відвідала подію, щоб розповісти нашим читачам про найцікавіші з її аспектів.

Це вже друга конференція, після якої GG офіційно оголосили щорічним заходом. Порівняно з Games Gathering 2015 ми помітили значні покращення в організації, до того ж програма стала ширшою, зросла кількість компаній-учасників.

Чим відзначилася конференція?

В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016 - 1

Перший день події – 2 грудня – цілком присвятили бізнес-сегменту геймдеву. Лекції проводили топ-менеджери та директора провідних галузевих компаній. Цього ж дня відбувся гейм-пітч, на якому інді-розробники демонстрували власні проекти потенційним інвесторам.

Було організовано круглий стіл «PRO український геймдев», де представники таких організацій як Microsoft, Vostok Games, Tatem Games, iLogos і Beatshapers, обговорювали тренди та проблеми індустрії.

3-4 грудня, крім лекційного сегменту, у рамках заходу відбувалися батли, воркшопи та антиворкшоп. Експерти навчали та випробовували молодих розробників ігрового контенту. Найбільше зацікавленості викликав Арт Лінч Тимура Муцаєва, де гуру геймдеву оцінював роботи відвідувачів і пропонував експертні поради.

Спікери конференції висвітлили безліч актуальних для індустрії тем, зокрема з маркетингу, арту, VFX, QA та VR; розкрили тренди світового гейм-дизайну, обговорили нові можливості у програмуванні ігор.

Розважальна складова

В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016 - 2

У демозоні Games Gathering 2016 можна булу налагодити ділові контакти, познайомитися з продукцією інді-розробників, відвідати стенди успішних геймдев-компаній, а також протестували віртуальну зону. Компанія NetEnt пропонувала відвідувачам отримати цікаві призи в обмін на фішки, які можна було виграти в блекджек або покер безпосередньо на стенді.

Організатори конференції теж розігрували призи серед відвідувачів. Учасники GG-квесту брали участь в активностях заходу та заробляли позначки у листівці (частина пакету учасника).

Серед учасників, знайомих відвідувачам фестивалю WEGAME 2.0 на конференції Games Gathering 2016 були пристуні Юрій Шевага (Frogwares), Олександр Дзюба (Sense.Vision) і представники стартапу Raccoon.

Games Gathering 2016 минула успішно та здійснила вагомий внесок у розвиток українського геймдеву. Більше цікавої інформації про ігрову індустрію читай у нашому розділі «Новини».

Цікаві новини

Оновлення перевидань Doom і відкриття Гоґвортсу в... Оновлення перевидань Doom і відкриття Гоґвортсу в...

Які баги пофіксили в перевиданих шутерах Doom і Doom II? Коли стартує бета колекційної...

Які баги пофіксили в перевиданих шутерах Doom і Doom II?...

17 січня 2020
У стилі вестерн: топ-7 відеоігор про світ Дикого З... У стилі вестерн: топ-7 відеоігор про світ Дикого З...

Мрієш стати героєм вестерну та попрактикуватися в стрільбі з револьвера? Спеціально для тебе ми...

Мрієш стати героєм вестерну та попрактикуватися в стрільбі з револьвера?...

16 січня 2020
Як відеоігри допомагають долати кошмари та стрес Як відеоігри допомагають долати кошмари та стрес

Сучасні відеоігри все частіше використовуються не тільки для розваги, але й для конкретних корисних...

Сучасні відеоігри все частіше використовуються не тільки для розваги, але...

13 січня 2020