В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016

06 грудня 2016 В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016

2–4 грудня у київському готелі «Русь» відбулася конференція ігрових розробників Games Gathering 2016 (GG). Прес-служба фестивалю WEGAME відвідала подію, щоб розповісти нашим читачам про найцікавіші з її аспектів.

Це вже друга конференція, після якої GG офіційно оголосили щорічним заходом. Порівняно з Games Gathering 2015 ми помітили значні покращення в організації, до того ж програма стала ширшою, зросла кількість компаній-учасників.

Чим відзначилася конференція?

В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016 - 1

Перший день події – 2 грудня – цілком присвятили бізнес-сегменту геймдеву. Лекції проводили топ-менеджери та директора провідних галузевих компаній. Цього ж дня відбувся гейм-пітч, на якому інді-розробники демонстрували власні проекти потенційним інвесторам.

Було організовано круглий стіл «PRO український геймдев», де представники таких організацій як Microsoft, Vostok Games, Tatem Games, iLogos і Beatshapers, обговорювали тренди та проблеми індустрії.

3-4 грудня, крім лекційного сегменту, у рамках заходу відбувалися батли, воркшопи та антиворкшоп. Експерти навчали та випробовували молодих розробників ігрового контенту. Найбільше зацікавленості викликав Арт Лінч Тимура Муцаєва, де гуру геймдеву оцінював роботи відвідувачів і пропонував експертні поради.

Спікери конференції висвітлили безліч актуальних для індустрії тем, зокрема з маркетингу, арту, VFX, QA та VR; розкрили тренди світового гейм-дизайну, обговорили нові можливості у програмуванні ігор.

Розважальна складова

В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016 - 2

У демозоні Games Gathering 2016 можна булу налагодити ділові контакти, познайомитися з продукцією інді-розробників, відвідати стенди успішних геймдев-компаній, а також протестували віртуальну зону. Компанія NetEnt пропонувала відвідувачам отримати цікаві призи в обмін на фішки, які можна було виграти в блекджек або покер безпосередньо на стенді.

Організатори конференції теж розігрували призи серед відвідувачів. Учасники GG-квесту брали участь в активностях заходу та заробляли позначки у листівці (частина пакету учасника).

Серед учасників, знайомих відвідувачам фестивалю WEGAME 2.0 на конференції Games Gathering 2016 були пристуні Юрій Шевага (Frogwares), Олександр Дзюба (Sense.Vision) і представники стартапу Raccoon.

Games Gathering 2016 минула успішно та здійснила вагомий внесок у розвиток українського геймдеву. Більше цікавої інформації про ігрову індустрію читай у нашому розділі «Новини».

Цікаві новини

7 ігор про небезпечні епідемії та віруси 7 ігор про небезпечні епідемії та віруси

Тема масштабних епідемій, які лютують на Землі та вбивають тисячі людей, для відеоігор не...

Тема масштабних епідемій, які лютують на Землі та вбивають тисячі...

14 серпня 2020
Як вибрати гру без купівлі? 5 рекомендацій Як вибрати гру без купівлі? 5 рекомендацій

Сьогодні для геймерів є безліч відеоігор різних жанрів. Вони відрізняються не тільки стилістикою та...

Сьогодні для геймерів є безліч відеоігор різних жанрів. Вони відрізняються...

07 серпня 2020
Засновник Na'Vi планує змінити вигляд українського... Засновник Na'Vi планує змінити вигляд українського...

Минулого тижня Мережу облетіла новина про те, що новим власником київського готелю «Дніпро», який...

Минулого тижня Мережу облетіла новина про те, що новим власником...

30 липня 2020