В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016

06 грудня 2016 В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016

2–4 грудня у київському готелі «Русь» відбулася конференція ігрових розробників Games Gathering 2016 (GG). Прес-служба фестивалю WEGAME відвідала подію, щоб розповісти нашим читачам про найцікавіші з її аспектів.

Це вже друга конференція, після якої GG офіційно оголосили щорічним заходом. Порівняно з Games Gathering 2015 ми помітили значні покращення в організації, до того ж програма стала ширшою, зросла кількість компаній-учасників.

Чим відзначилася конференція?

В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016 - 1

Перший день події – 2 грудня – цілком присвятили бізнес-сегменту геймдеву. Лекції проводили топ-менеджери та директора провідних галузевих компаній. Цього ж дня відбувся гейм-пітч, на якому інді-розробники демонстрували власні проекти потенційним інвесторам.

Було організовано круглий стіл «PRO український геймдев», де представники таких організацій як Microsoft, Vostok Games, Tatem Games, iLogos і Beatshapers, обговорювали тренди та проблеми індустрії.

3-4 грудня, крім лекційного сегменту, у рамках заходу відбувалися батли, воркшопи та антиворкшоп. Експерти навчали та випробовували молодих розробників ігрового контенту. Найбільше зацікавленості викликав Арт Лінч Тимура Муцаєва, де гуру геймдеву оцінював роботи відвідувачів і пропонував експертні поради.

Спікери конференції висвітлили безліч актуальних для індустрії тем, зокрема з маркетингу, арту, VFX, QA та VR; розкрили тренди світового гейм-дизайну, обговорили нові можливості у програмуванні ігор.

Розважальна складова

В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016 - 2

У демозоні Games Gathering 2016 можна булу налагодити ділові контакти, познайомитися з продукцією інді-розробників, відвідати стенди успішних геймдев-компаній, а також протестували віртуальну зону. Компанія NetEnt пропонувала відвідувачам отримати цікаві призи в обмін на фішки, які можна було виграти в блекджек або покер безпосередньо на стенді.

Організатори конференції теж розігрували призи серед відвідувачів. Учасники GG-квесту брали участь в активностях заходу та заробляли позначки у листівці (частина пакету учасника).

Серед учасників, знайомих відвідувачам фестивалю WEGAME 2.0 на конференції Games Gathering 2016 були пристуні Юрій Шевага (Frogwares), Олександр Дзюба (Sense.Vision) і представники стартапу Raccoon.

Games Gathering 2016 минула успішно та здійснила вагомий внесок у розвиток українського геймдеву. Більше цікавої інформації про ігрову індустрію читай у нашому розділі «Новини».

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018