В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016

06 грудня 2016 В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016

2–4 грудня у київському готелі «Русь» відбулася конференція ігрових розробників Games Gathering 2016 (GG). Прес-служба фестивалю WEGAME відвідала подію, щоб розповісти нашим читачам про найцікавіші з її аспектів.

Це вже друга конференція, після якої GG офіційно оголосили щорічним заходом. Порівняно з Games Gathering 2015 ми помітили значні покращення в організації, до того ж програма стала ширшою, зросла кількість компаній-учасників.

Чим відзначилася конференція?

В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016 - 1

Перший день події – 2 грудня – цілком присвятили бізнес-сегменту геймдеву. Лекції проводили топ-менеджери та директора провідних галузевих компаній. Цього ж дня відбувся гейм-пітч, на якому інді-розробники демонстрували власні проекти потенційним інвесторам.

Було організовано круглий стіл «PRO український геймдев», де представники таких організацій як Microsoft, Vostok Games, Tatem Games, iLogos і Beatshapers, обговорювали тренди та проблеми індустрії.

3-4 грудня, крім лекційного сегменту, у рамках заходу відбувалися батли, воркшопи та антиворкшоп. Експерти навчали та випробовували молодих розробників ігрового контенту. Найбільше зацікавленості викликав Арт Лінч Тимура Муцаєва, де гуру геймдеву оцінював роботи відвідувачів і пропонував експертні поради.

Спікери конференції висвітлили безліч актуальних для індустрії тем, зокрема з маркетингу, арту, VFX, QA та VR; розкрили тренди світового гейм-дизайну, обговорили нові можливості у програмуванні ігор.

Розважальна складова

В Україні відбулася конференція розробників ігор Games Gathering 2016 - 2

У демозоні Games Gathering 2016 можна булу налагодити ділові контакти, познайомитися з продукцією інді-розробників, відвідати стенди успішних геймдев-компаній, а також протестували віртуальну зону. Компанія NetEnt пропонувала відвідувачам отримати цікаві призи в обмін на фішки, які можна було виграти в блекджек або покер безпосередньо на стенді.

Організатори конференції теж розігрували призи серед відвідувачів. Учасники GG-квесту брали участь в активностях заходу та заробляли позначки у листівці (частина пакету учасника).

Серед учасників, знайомих відвідувачам фестивалю WEGAME 2.0 на конференції Games Gathering 2016 були пристуні Юрій Шевага (Frogwares), Олександр Дзюба (Sense.Vision) і представники стартапу Raccoon.

Games Gathering 2016 минула успішно та здійснила вагомий внесок у розвиток українського геймдеву. Більше цікавої інформації про ігрову індустрію читай у нашому розділі «Новини».

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018