Вихід FIFA 17 – одна з найяскравіших ігрових подій осені!

28 вересня 2016 Вихід FIFA 17 – одна з найяскравіших ігрових подій осені!

Хтось оцінив демоверсію гри завчасно, хтось оформив передплату на EA Access, щоб на тиждень раніше насолодитися готовою новинкою, але більшість фанатів віддано чекали на 27 вересня, щоб випробувати чергову версію футбольного симулятора від EA Sports. Радісною подією для мешканців СНД став факт, що в нас, як і в США, гра виходить раніше, ніж у Європі (29 вересня). Дрібниця, а приємно.

Чим нас порадувала нова гра FIFA?

Пристрасті навколо футбольної «мильної» опери в режимі Journey вщухнуть ще не скоро. Щоб пройти цей ігровий серіал, знадобиться 10-15 годин, але воно того точно варте. Особливо корисним такий формат буде для новачків, оскільки разом з Алексом Хантером вони вивчать нові прийоми і відшліфують вміння. Якщо проходити режим не лінуючись, то потім кожному нубу можна без остраху переходити на мультиплеєр.

Більше турнірів в FUT! Змагання в будні, турніри у вихідні та підсумкові батли раз на місяць. FIFA 17 впевнено просувається до числа найпопулярніших кіберспортивних змагань. Другий з представлених режимів FUT навчить цінувати футболістів свого клубу, а не продавати всіх, хто видається слабшим гравцем, одразу, як це часто багато хто робив раніше.

В Pro Clubs змінилася система прокачки, більше не потрібно виконувати конкретні завдання, прописані заздалегідь. Тепер система самостійно нараховує очки, аналізуючи твою гру на футбольному полі.

А ще в редактори персонажа, клубу та форми додали нові можливості.

Цікаві зміни внесли в кар'єрний режим.

Щодо основного ігрового процесу, то кардинальних змін немає. Щось стало простішим, щось якіснішим, з'явилися довгоочікувані функції. Однак хтось неодмінно знайде причину для скарг. Краще самому зацінити новинку.

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018