Вихід тизера Far Cry 6 і нова суперпотужна відеокарта від Nvidia. Гарячі новини тижня

07 грудня 2018 Вихід тизера Far Cry 6 і нова суперпотужна відеокарта від Nvidia. Гарячі новини тижня

Які новинки розробники з Ubisoft представлять на The Game Awards 2018, а також чим Epic Games Store відрізняється від інших цифрових магазинів, читайте в нашому традиційному щотижневому дайджесті.

Titan RTX від Nvidia стала найшвидшою відеокартою у світі

Новий графічний пристрій від компанії Nvidia став найшвидшою відеокартою у світі. Модель Titan лінійки RTX в шість разів перевершує потужність карти попереднього покоління. Новинка ґрунтується на архітектурі Turing, яка оснащена 576 тензорними ядрами з продуктивністю 130 терафлопсів.

Вихід тизера Far Cry 6 і нова суперпотужна відеокарта від Nvidia. Гарячі новини тижня

Відеокарта підтримує трасування променів у реальному світі, забезпечують це 72 ядра. Розмір пам’яті Titan RTX — 24 ГБ, формат — GDDR6, швидкість — 672 ГБ / c. Пристрій призначений для геймерів і розробників. Коли відеокарта з’явиться в продажі на території СНД, поки невідомо, але попередня її вартість у Росії оцінюється у 222 тис. рублів.

Ubisoft показала тизер нової Far Cry

Напередодні The Game Awards 2018 компанія Ubisoft поділилася з громадськістю хвилинним трейлером Far Cry 6. Судячи з ролика, події нової частини спін-оф будуть відбуватися у світі, де стався апокаліпсис. Гравців чекає шутер від першої особи, який схожий за атмосферою на RAGE 2 і Metro: Exodus. У короткому відео можна помітити один із варіантів зброї, яким зможе користуватися геймер у грі — це арбалет, який заряджений дисками від циркулярної пилки.

Реакція публіки на трейлер Far Cry 6 виявилася позитивною: багато фанів уже висловлюють у мережі припущення щодо назви й сюжету гри. Повноцінну презентацію Ubisoft проведуть безпосередньо на The Game Awards 2018.

Кількість завантажень Epic Seven перевищила мільйон

2D-рольова гра Epic Seven офіційно стала успішним проектом, подолавши рубіж завантажень в один мільйон. Компанія Smilegate вирішила відсвяткувати цю подію разом із користувачами: розробники запустили для геймерів два івенти, які дають можливість заробити додаткові призи.

Один з івентів полягає в тому, щоб просто заходити в гру й отримувати за це призи (наприклад, кільце Light of a Million). Акція триватиме до 20 грудня. Другий івент складається з випробувань, пройшовши які, геймери отримають золото й реагент для прокачування умінь. Завдання доступні до 12 грудня.

Творці Fortnite запускають свій цифровий магазин

Автори Fortnite і Gears of War з Epic Games запускають новий цифровий сервіс — Epic Games Store. Головною його перевагою буде лояльне ставлення до розробників, які зможуть отримувати за свою продукцію 88 % прибутку. Також Epic Games Store не ставитиме ніяких обмежень по движку, а тим, хто використовує Unreal Engine 4, зовсім не доведеться нічого платити.

Засновники Epic Games вважають, що зараз необхідно орієнтуватися на авторів контенту, чого не робить більшість популярних майданчиків, таких як Steam, PlayStation Store, App Store і Google Play. Ці ресурси віддають розробнику лише 70 % прибутку.

У Fortnite з’явиться творчий режим

Творці Fortnite анонсували новий творчий режим гри, який дасть змогу геймерам отримати додаткові можливості. Оновлення буде доступне з 6 грудня для тих, у кого є бойовий пропуск, а інші отримають його з 13 грудня. У мережі вже з’явився трейлер, де демонструється робота творчого режиму. Також Fortnite з’явиться на івент The Game Awards 2018, де геймери сподіваються дізнатися більше про нововведення та особливості сьомого сезону.

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020