Віталій Демура і Олександр Тріфан на WEGAME 4.0 розкажуть про відродження настільних рольових ігор

26 березня 2018 Віталій Демура і Олександр Тріфан на WEGAME 4.0 розкажуть про відродження настільних рольових ігор

У чому полягає суть настільних рольових ігор? Чому колись «підвальне» хобі гиків стає новою поп-культурою? Віталій Демура і Олександр Тріфан нададуть відповіді на ці запитання на відкритому лекторії WEGAME 4.0.

Сьогодні у світі спостерігається відродження культури 1980-х – настільних рольових ігор. Одна з них – Dungeon & Dragons. На Заході D & D вже давно має колосальний успіх. В Україні вона лише починає набирати обертів.

Для популяризації колись маргінального хобі зараз активно використовуються такі платформи, як Twitch, Roll20, Fantasy Grounds. Крім того, Dungeon & Dragons стала основою для численних комп'ютерних РПГ.


Віталій Демура і Олександр Тріфан виступлять з доповіддю на тему: «Відродження настільних рольових ігор та їхній вихід в онлайн».


Спікери розглянуть такі питання:

  • причини «нової» популярності настільних рольових ігор;
  • чому зростає кількість каналів на Twitch, які транслюють «живі» ігри і збирають величезні аудиторії й зали;
  • навіщо грають в настільні рольові ігри і чому в них не можна виграти;
  • у чому перевага вашої уяви перед сучасними графічними движками.

Доповідь відбуватиметься у формі «talks» – діалогу між спікерами.

Віталій Демура зацікавився настільними рольовими іграми у 2011 році. У 2016-у він заснував ком'юніті «Вечірні Кістки», будучи його співавтором і активним учасником кожного проекту.

Олександр Тріфан – UX/UI-дизайнер, займається настільними рольовими іграми з 2010 року. Співавтор програми FreeTalks, дизайнер стрім-контенту і активний учасник різноманітних проектів ком'юніті.

 

Дізнайтеся більше – зареєструйтеся на WEGAME 4.0!

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018