У що грати в травні 2016?

06 травня 2016 У що грати в травні 2016?

Напередодні спекотного літа, коли все навколо манить вийти з дому, п'ятірка ігор має намір прикути гравців до монітора.

Які ігри руйнують плани?

Травневим шашликам має намір завадити нова гра від творців Borderland – Battleborn. Перед нами постане далеке майбутнє, світи на межі виживання. Яке м'ясо?! Час виступити проти світового зла! Реліз Battleborn переносили з зими, але нарешті настав його час – 3 травня.

Battleborn

З перервою на трудові будні гравців наздоганяє вихід Uncharted – 10 травня. Без перебільшення, це найкрасивіша гра для PS4.

uncharted

Таланти зі студії Naughty Dog випустили екшен про крутого Натана Дрейка – авантюриста та шукача скарбів. Реліз заслуговує на компліменти, у ньому ідеальним є все: від сюжету до геймплею.

У п'ятницю 13 травня саме час дійти до самісінького Пекла та винищити всіх демонів. Нас очікує чергова частина Doom. Суцільне м'ясо. Саме на свята.

doom_hell

17 травня виходить альтернативна історія екшен-шутера Homefront: The Revolution, де США захопила найкраща з Корей – Північна. Щоб пограти в цю гру, є лише 5 днів, тому що 24 травня вас розриватиме між поновленим багатокористувацьким шутером від Blizzard – Overwatch і Total War: Warhammer. Хоча... хто здатен встояти перед найнезвичнішою зі стратегій і воргеймів?

Homefront-The-revolution

Blizzard-Overwatch

Total-War-Warhammer

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018