У що грати в травні 2016?

06 травня 2016 У що грати в травні 2016?

Напередодні спекотного літа, коли все навколо манить вийти з дому, п'ятірка ігор має намір прикути гравців до монітора.

Які ігри руйнують плани?

Травневим шашликам має намір завадити нова гра від творців Borderland – Battleborn. Перед нами постане далеке майбутнє, світи на межі виживання. Яке м'ясо?! Час виступити проти світового зла! Реліз Battleborn переносили з зими, але нарешті настав його час – 3 травня.

Battleborn

З перервою на трудові будні гравців наздоганяє вихід Uncharted – 10 травня. Без перебільшення, це найкрасивіша гра для PS4.

uncharted

Таланти зі студії Naughty Dog випустили екшен про крутого Натана Дрейка – авантюриста та шукача скарбів. Реліз заслуговує на компліменти, у ньому ідеальним є все: від сюжету до геймплею.

У п'ятницю 13 травня саме час дійти до самісінького Пекла та винищити всіх демонів. Нас очікує чергова частина Doom. Суцільне м'ясо. Саме на свята.

doom_hell

17 травня виходить альтернативна історія екшен-шутера Homefront: The Revolution, де США захопила найкраща з Корей – Північна. Щоб пограти в цю гру, є лише 5 днів, тому що 24 травня вас розриватиме між поновленим багатокористувацьким шутером від Blizzard – Overwatch і Total War: Warhammer. Хоча... хто здатен встояти перед найнезвичнішою зі стратегій і воргеймів?

Homefront-The-revolution

Blizzard-Overwatch

Total-War-Warhammer

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018