У що грають Марк Цукерберг і Ілон Маск? Відеоігри, які розвивають інтелект

06 березня 2017 У що грають Марк Цукерберг і Ілон Маск? Відеоігри, які розвивають інтелект

Деякі «телеексперти» стверджують, що комп'ютерні ігри спричиняють агресію та отупляють, але всі їхні заяви з легкістю спростовують професіонали. Більше того, існує чимало реальних прикладів, що розвивають інтелектуально. ДО вашої уваги ігри, що домоглися визнання з боку освітніх організацій і справжніх зірок сучасного ринку інновацій - Марка Цукерберга та Ілона Маска.

«Цивілізація»

Серія історичних стратегій Civilization давно вже є культовою, а з цієї осені спеціальну версію гри планують застосовувати для навчання в середніх школах США. Справжнім фанатом «Цивілізації» визнає себе Марк Цукерберг - фаундер компанії Facebook.

У день релізу Civilization VI він повідомив, що зі школи захоплюється серією та вважає її однією з причин своїх занять інженерією.

StarCraft 2

Фантастична стратегія у реальному часі StarCraft II сприяє розвитку покрокового мислення та тайм-менеджменту. Минулої осені стало відомо, що гру обрали в якості навчального майданчику для технології штучного інтелекту, розробленого фазівцями Google DeepMind.

Portal

Першу та другу частини відеоігрової головоломки Portal засновано на розв`язанні логічних завдань у просторі, що безпосередньо пов'язано зі знанням законів фізики. Корпорація Valve, яка розробила гру, створила на її основі освітній проект Learn With Portals.

В рамках ініціативи середнім школам США нададуть безкоштовну версію Portal 2, а учнів школи Евергрін запросили до офісу компанії, де вони отримали можливість створити власний рівень в грі.

«Майн Крафт»

Гра Minecraft - це віртуальний майданчик з необмеженими можливостями, як стверджують експерти. Завдяки її позитивному впливу на розвиток творчих здібностей та логічного мислення компанія Microsoft придбала гру а просуває її в якості освітнього продукту.

Завдяки «Майн Крафт» у школах в цілому світі планують навчати дітей фізиці, історії, математиці, програмуванню та ін. На WEGAME 2.0 докладно про проект розповідав представник української філії Microsoft Роман Рудюк.

Hearthstone

Ще одна гра для розвитку стратегічного мислення. Це карткове фентезі насправді є значно складнішим, ніж видається на перший погляд. Hearthstone рекомендував до проходження голова SpaceX і всесвітньо популярний інноватор Ілон Маск. В одному з інтерв'ю він сказав, що цю гру люблять його діти, а сам він вважає за краще грати в Overwatch.

Цікаві новини

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018

Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

Представники студії BioWare нарешті розщедрилися щодо опису ігрових особливостей і сюжету фантастичного екшену Anthem. Інформація була оприлюднена на зустрічі з...

06 вересня 2018