У що пограти напередодні Хеллоуїна?

20 жовтня 2017 У що пограти напередодні Хеллоуїна?

Зовсім скоро головне всесвітнє свято жахів, і багато геймерів вже почали до нього свою підготовку – пошук цікавих і моторошних хорор-ігор. Поки хтось згадує старі шедеври на зразок Doom або Resident Evil 2, ми пропонуємо звернути увагу на перспективні новинки, що вийшли у 2017 році.

The Evil Within 2

Минулого тижня відбувся реліз гри The Evil Within 2, яку ми вже згадували раніше. Беручи до уваги оцінки на Steam, неабиякі очікування справдилися і більшість гравців задоволені новим хорором.

Сюжет The Evil Within 2 не позбавлений банальностей і самоповторення, але це не заважає приголомшливій динаміці гри. Якщо нічим зайнятися в очікуванні Хеллоуїна, допоможіть Себастьянові врятувати доньку Лілі від її сумної долі – служити ядром нового світу.

Friday the 13th: The Game

Про цю новинку не такі позитивні відгуки. Одні, дійсно, у захваті від можливості побути деякий час у шкурі культового маніяка Джейсона Вурхиза. Іншим же цього замало, а чогось, що «зачепить» ще більше, вони у Friday the 13th: The Game не знайшли.

Але це дуже динамічний сурвайвал-хорор, який стовідсотково підійде для святкування Хеллоуїна.

Get Even

Також обов'язково згадаймо гру, про яку відвідувачі WEGAME дізналися задовго до офіційного релізу. Креативний директор студії The Farm 51 Войцех Паздур присвятив їй свою доповідь на WEGAME 3.0, а до цього – частину виступу на WEGAME 2.0 ще у 2016-у.

У Get Even досить позитивні відгуки від гравців, недарма розробники витратили на неї стільки часу і сил, навіть наприкінці переробивши майже половину гри.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018