Повернення бога війни

17 червня 2016 Повернення бога війни

На E3 2016 представили продовження гри God of War, яка дебютувала на PlayStation 4.

Головний герой – Кратос, вже відомий фанатам гри, вбивця богів зі стародавньої Греції. Персонаж зберіг усі свої прикраси – шрами, отримані в попередніх битвах. Його особу підтвердив Корі Барлог, креативний директор Sony Santa Monica. Отже, сумнівів немає: це Кратос. Але тепер у нього є син. А ось хто мати, розробники тримають у секреті.

Пацан – невід'ємна фігура ігрового процесу і всюди слідує за батьком. За нього грати не можна, але можна керувати окремою кнопкою. Результат натискання залежатиме від подій, що відбуваються на екрані.

У грі реалізовано незвичайний художній прийом одного тривалого безперервного кадру. Екранів завантаження, затемнень і роликів з «монтажною склейкою» тут не буде. Камеру розташовано над правим плечем героя, нею можна керувати: крутити на всі боки та насолоджуватися пейзажами. Графіка в грі справді бездоганна.

Батько та син розпочнуть свої мандри в засніжених нордичних лісах, але на цьому не зупиняться, а подорожуватимуть далі болотами та тропічними лісами. Такий висновок можемо зробити, переглядаючи концепт-арти, що потрапили до мережі у квітні.

Гра дотримується рейкового принципу, але з елементами досліджень і RPG, буде багато паралельних стежок і секретних проходів, з безліччю схованок, напханих ніштяками.

Після битви на Олімпі Кратос невідомо де залишив свої круті мечі на ланцюгах, отже зброю треба буде збирати знову. Від початку герой матиме лише льодяну сокиру, придатну як для рубання ворогів, так і дерев і скринь з предметами. У сина буде лук зі стрілами, він зможе надавати вогневу підтримку батькові та прокачувати свій скіл протягом гри.

Трішки дьогтю до бочки з медом: дата релізу невідома. Гра перебуває в процесі активної розробки. Залишається лише витерти слину та запастися терпінням. Чого вам і бажаємо.

Цікаві новини

Заціни спеціальні столи для геймерів TehnoTable у... Заціни спеціальні столи для геймерів TehnoTable у...

Виставкова зона на фестивалі WEGAME – це не тільки крутий стаф, техніка та новинки...

Виставкова зона на фестивалі WEGAME – це не тільки крутий...

26 лютого 2020
Як вигравати змагання з CS:GO: лайфхаки для снайпе... Як вигравати змагання з CS:GO: лайфхаки для снайпе...

У кожній команді з Counter-Strike: Global Offensive обов’язково є снайпер. На цю людину зазвичай...

У кожній команді з Counter-Strike: Global Offensive обов’язково є снайпер....

25 лютого 2020
Легенда українського геймдеву Тарас Тарасов стане... Легенда українського геймдеву Тарас Тарасов стане...

Знайомся з членом журі WEGAME Awards – інвестором, бізнесменом і незалежним консультантом у сфері...

Знайомся з членом журі WEGAME Awards – інвестором, бізнесменом і...

24 лютого 2020