Повернення бога війни

17 червня 2016 Повернення бога війни

На E3 2016 представили продовження гри God of War, яка дебютувала на PlayStation 4.

Головний герой – Кратос, вже відомий фанатам гри, вбивця богів зі стародавньої Греції. Персонаж зберіг усі свої прикраси – шрами, отримані в попередніх битвах. Його особу підтвердив Корі Барлог, креативний директор Sony Santa Monica. Отже, сумнівів немає: це Кратос. Але тепер у нього є син. А ось хто мати, розробники тримають у секреті.

Пацан – невід'ємна фігура ігрового процесу і всюди слідує за батьком. За нього грати не можна, але можна керувати окремою кнопкою. Результат натискання залежатиме від подій, що відбуваються на екрані.

У грі реалізовано незвичайний художній прийом одного тривалого безперервного кадру. Екранів завантаження, затемнень і роликів з «монтажною склейкою» тут не буде. Камеру розташовано над правим плечем героя, нею можна керувати: крутити на всі боки та насолоджуватися пейзажами. Графіка в грі справді бездоганна.

Батько та син розпочнуть свої мандри в засніжених нордичних лісах, але на цьому не зупиняться, а подорожуватимуть далі болотами та тропічними лісами. Такий висновок можемо зробити, переглядаючи концепт-арти, що потрапили до мережі у квітні.

Гра дотримується рейкового принципу, але з елементами досліджень і RPG, буде багато паралельних стежок і секретних проходів, з безліччю схованок, напханих ніштяками.

Після битви на Олімпі Кратос невідомо де залишив свої круті мечі на ланцюгах, отже зброю треба буде збирати знову. Від початку герой матиме лише льодяну сокиру, придатну як для рубання ворогів, так і дерев і скринь з предметами. У сина буде лук зі стрілами, він зможе надавати вогневу підтримку батькові та прокачувати свій скіл протягом гри.

Трішки дьогтю до бочки з медом: дата релізу невідома. Гра перебуває в процесі активної розробки. Залишається лише витерти слину та запастися терпінням. Чого вам і бажаємо.

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018