Ще один шанс для Evolve?

28 липня 2016 Ще один шанс для Evolve?

Поновлена Evolve стала динамічною, зрозумілою, до того ж ще й безкоштовною.

Шутер Evolve у 2015 році розчарував багатьох своєю, настільки нецікавим і незбалансованим він був. Нудні пошуки ворога, до того ж гроші, які потрібно було віддати за оригінальну гру, а потім ще й за прості, але необхідні DLC.

Turtle Rock Studios зважилися випустити гру вдруге. Нараз умовно безкоштовно. Геймплей тепер динамічніший, а в оновленння Stage 2 додали нового персонажа.

Ефект виявився вражаючим: аудиторія збільшилась до 25 тисяч гравців, хоча зараз показник зупинився на 15 тисячах.

Ще один шанс для Evolve? - 1

Другий шанс Evolve здобула завдяки динаміці. Перероблено можливості «Мобільної арени» – тепер монстри замикаються на відрізку карти, а ставити її може будь-який гравець. Перезарядка арени триває протягом хвилини. Однак у разі нанесення монстрові шкоди, цей час скорочується, а відбиватися стає складніше. Натомість його можна наздогнати та зловити. Це усуває головну проблему: монстр більше не затягуватиме час і не прокачуватиметься. Evolve став справжнім екшеном з постійними боями.

Ще один шанс для Evolve? - 2

Монстри перетворилися на справжніх супротивників з високим рівнем витривалості та новими здібностями. Щоб вносити гроші в Evolve, слід отримати срібло, заробляючи його в боях. Мікротранзакції, найімовірніше, реалізують пізніше.

Зате гравцям, що отримали Evolve раніше, надали більшу суму віртуальних грошей. Рік по тому Evolve стала такою, якою мала б бути на момент релізу. Ясність, екшен і збалансованість роблять її обов'язковою для проходження.


 

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018