Ще один шанс для Evolve?

28 липня 2016 Ще один шанс для Evolve?

Поновлена Evolve стала динамічною, зрозумілою, до того ж ще й безкоштовною.

Шутер Evolve у 2015 році розчарував багатьох своєю, настільки нецікавим і незбалансованим він був. Нудні пошуки ворога, до того ж гроші, які потрібно було віддати за оригінальну гру, а потім ще й за прості, але необхідні DLC.

Turtle Rock Studios зважилися випустити гру вдруге. Нараз умовно безкоштовно. Геймплей тепер динамічніший, а в оновленння Stage 2 додали нового персонажа.

Ефект виявився вражаючим: аудиторія збільшилась до 25 тисяч гравців, хоча зараз показник зупинився на 15 тисячах.

Ще один шанс для Evolve? - 1

Другий шанс Evolve здобула завдяки динаміці. Перероблено можливості «Мобільної арени» – тепер монстри замикаються на відрізку карти, а ставити її може будь-який гравець. Перезарядка арени триває протягом хвилини. Однак у разі нанесення монстрові шкоди, цей час скорочується, а відбиватися стає складніше. Натомість його можна наздогнати та зловити. Це усуває головну проблему: монстр більше не затягуватиме час і не прокачуватиметься. Evolve став справжнім екшеном з постійними боями.

Ще один шанс для Evolve? - 2

Монстри перетворилися на справжніх супротивників з високим рівнем витривалості та новими здібностями. Щоб вносити гроші в Evolve, слід отримати срібло, заробляючи його в боях. Мікротранзакції, найімовірніше, реалізують пізніше.

Зате гравцям, що отримали Evolve раніше, надали більшу суму віртуальних грошей. Рік по тому Evolve стала такою, якою мала б бути на момент релізу. Ясність, екшен і збалансованість роблять її обов'язковою для проходження.


 

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018