WEGAME відкриває соцмережу Nimses у якості геймерського простору!

13 червня 2017 WEGAME відкриває соцмережу Nimses у якості геймерського простору!

Нова соціальна мережа Nimses – online-сенсація, що змінила уяву про перебування в Інтернеті. Фестиваль WEGAME став першим партнером проекту в галузі геймінгу!

Якщо ти суперовий гравець, талановитий стрімер або фанат відеоігор, ми розповімо, як користуватися Nimses з користю.

Цей унікальний геолокаційний сервіс має властивості, які раніше не поєднувалися між собою. Nimses це як Instagram, тільки стрічку користувача прив'язано не до переліку друзів, а до конкретного місця. Замість стандартних лайків тут діють «німи» (щось на кшталт криптовалюти), які нараховуються по 1 одиниці за кожну хвилину перебування у соцмережі.

За словами творців 1000 «німів» дорівнюють 1$. Вони обіцяють створити зручний сервіс для переведення цієї валюти на реальні гроші вже в 2018-му.

Що з того геймерам?

На жаль, не завжди є фінансова можливість підтримати улюбленого стрімера чи гравця. Nimses дає змогу висловлювати симпатію та подяку іншим користувачам, перераховуючи свої «німи». Такий засіб стане у нагоді в якості нового, доступнішого формату для донату!

Навіть якщо ти школяр, бідний студент або батько сімейства, де всі гроші йдуть на «пелюшки», ти все одно залишаєшся геймером. Nimses надає можливість користувачам перетворювати власний час на валюту та розпоряджатися нею на власний розсуд.

Крім донату, невдовзі «німи» ходитимуть для покупок. Достеменно наразі невідомо, але ми порадимо команді Nimses внести ігри до переліку послуг, які оплачуватимуться через систему Nimses Goods.

Good game is on the way.

Game over for likes.

Game of games is here, join.

(Nimses)

Якщо ти ще не в Nimses – поквапся (адже це «німи») та долучайся!

Завантажуй додаток у App Store чи Google Play та пройди СМС-реєстрацію.

Набери промокод "Join", щоб безкоштовно отримати 1440 додаткових німів.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018