WEGAME знову збирає завзятих прихильників віртуальних розваг

16 червня 2016 WEGAME знову збирає завзятих прихильників віртуальних розваг

10-11 вересня 2016 року в Києві на території ввиставкового центру «AККО Інтернешнл»  відбудеться другий захід, присвячений геймплей-індустрії та сучасним технологіям, — WEGAME.

Організатори готують для гостей фестивалю незабутню шоу-програму з конкурсами, презентаціями найвідоміших світових і українських розробників, сучасну демозону, а також зону з настільними іграми та квест-кімнатами.

Фестиваль збере професіоналів кіберспорту на грандіозному LAN-фіналі з DOTA 2. Лише на WEGAME відвідувачі отримають нагоду познайомитися з найвідомішими розробниками ігор і взяти участь у міні-турнірах з різноманітних дисциплін.

Особливими гостями першого фестивалю були світові призери кіберспортивних змагань України та світу з команди Na'Vi. Вони разом із ASUS CyberZone потішили відвідувачів своєю присутністю та організували міні-арену, де кожен охочий зміг відчути себе професійним гравцем у Counter-Strike, виборюючи призи та подарунки від партнерів.

Також однією з гучних презентацій на WEGAME була гра від компанії Quantum Phoenix Studio під назвою Butterly Sign. Цей детектив від першої особи нікого на залишив байдужим. Сучасні тривимірні технології в синтезі з карколомним сюжетом занурили кожного до світу ігор і таємниць.

Не забуває WEGAME і про косплеєрів. Кожен охочий матиме змогу знову перевтілитися у свій улюблений образ. Також організатори підготували невеличкий сюрприз для відвідувачів: вперше станеться розподіл на кілька номінацій для дітей і дорослих. Тепер будь-хто зможе стати професійним косплеєром, продемонструвавши свій костюм на великій сцені. Запрошене професійне жюрі оцінить виступи учасників у категоріях «аніме», «фільми», «комікси», «відеоігри». Не забули й про призовий фонд, що додасть ще більше азарту!

Особливим другий ігровий WEGAME робить розділення всього майданчику на дорослий та дитячий. Отже, ігрові баталії відбуватимуться серед найменеших і серед досвідчених геймерів. На розділення також чекають решта основних напрямків фестивалю.

Прихильники geek-тусовки зможуть знайти тут найновіші та олдскульні сувеніри, фігурки улюблених персонажів фільмів, ігор й аніме. А ще - море ігрової продукції, коміксів і настільних ігор!

Організатор WEGAME компанія «Смайл-Експо» доводить, що технології інтерактивної та віртуальної реальностей - це майбутнє ігрової індустрії.

А ви чекаєете на найважливішу подію в геймінг-культурі України? Ми запрошуємо вас на WEGAME 2016, що відбудеться в Києві 10-11 вересня у виставковому центрі «AККО Інтернешнл».

Сайт: wegame.com.ua

 

Цікаві новини

Купуй квитки, отримуй подарунки! Gift Marathon фес... Купуй квитки, отримуй подарунки! Gift Marathon фес...

Любиш подарунки? У нас їх – валом! Купуючи квитки на WEGAME 6.0, ти автоматично...

Любиш подарунки? У нас їх – валом! Купуючи квитки на...

27 лютого 2020
Візьми участь у відборі до збірної України з кібер... Візьми участь у відборі до збірної України з кібер...

Стартував прийом заявок від бажаючих потрапити до національної збірної з кіберфутболу в дисципліні FIFA....

Стартував прийом заявок від бажаючих потрапити до національної збірної з...

27 лютого 2020
Заціни спеціальні столи для геймерів TehnoTable у... Заціни спеціальні столи для геймерів TehnoTable у...

Виставкова зона на фестивалі WEGAME – це не тільки крутий стаф, техніка та новинки...

Виставкова зона на фестивалі WEGAME – це не тільки крутий...

26 лютого 2020