Захопливі браузерні ігри

04 квітня 2019 Захопливі браузерні ігри

Сучасні браузерні ігри досягли такого рівня опрацювання, що часом їхні окремо завантажувані аналоги поступаються їм за якістю. Ми зібрали свій список із п’яти браузерних ігор, у які можна «залипнути» надовго.

Quake III Arena

Так, у цей легендарний шутер від студії id Software тепер можна пограти в браузері! Quake III Arena стала однією з перших ігор, яка орієнтована не на проходження, а більшою мірою на багатокористувацький режим.

Так і тут: ви можете відразу в браузері створити свій сервер і пограти через мережу з друзями! А якщо вони з якоїсь причини не можуть до вас приєднатися, то завжди можна поставити ботів.

Гравцеві потрібно лише зайти на сайт і вибрати потрібні параметри гри. Є кілька всім відомих режимів:

  • Free For All;
  • Tournament;
  • Clan Arena;
  • Capture The Flag;
  • Freeze Tag.

Можна вибрати одну з чотирьох карт (так, мало, але не забувайте, що ви граєте в браузері) і кількість ботів від одного до п’яти. Крім того, можна відрегулювати складність ботів: від найлегшого «I Can Win» до найжорсткішого «Nightmare».

Vikings: War of Clans

Гра являє собою військово-економічну стратегію, де вам потрібно грати за ярла вікінгів і відбудовувати власне поселення.

У реальності вікінгам, звісно, куди миліше було нападати на своїх сусідів, грабувати і вбивати, ніж дбати про економіку. Так і в грі: найбільше ресурсів гравцеві принесуть набіги на інші поселення. Але для цього необхідно розвинути своїх воїнів.

Тут і починається стратегічна частина гри. Потрібно розвивати своє місто, відбудовуючи рудники, лісопильні, каменярні, ферми і, звісно, казарми. Усі будівлі можна апгрейдити, а воїнів — навчати.

Усі воїни поділяються на рівні — тири. Чим сильніший боєць, тим дорожче його утримувати. Для цього і знадобляться будівлі, які генерують і переробляють ресурси.

Загалом, «грабувати каравани» у відриві від розвитку свого міста не вийде. Але для тих, хто дуже поспішає, є ігровий магазин. Так, Донат є, але й без нього можна відбудувати не слабке місто.

League of Angels 3

За своєю суттю, гра — це покрокова MMORPG у вас у браузері. Це нова частина франшизи про боротьбу добра і зла. За сюжетом, ви відправляєтеся на пошуки 12 реліквій, які допоможуть у протистоянні зі злісними драконами.

Розробники зробили ставку на три десятки героїв, а вірніше — героїнь. Усі вони — власниці видатних молочних залоз у броні, яка майже нічого не прикриває.

Графіка також на висоті: фігурки персонажів, оточення, вороги — усе намальоване професійно. Гравець може змінювати положення камери, кут огляду й масштаб.

Бойова система досить проста: ви біжите картою, а потім зустрічаєте противника, після чого екран змінюється. Перед вами постає ігрове поле й бійці — один навпроти одного. Атаки починаються автоматично, але гравцеві необхідно активувати потрібні вміння вчасно. Іноді у відкритому світі трапляються боси — у таких випадках контроль над персонажем обов’язковий.

RPG-складової дуже багато. Тут можна прокачати буквально все: зброю, обладунки, крила, їздову тварину, навички. Є навіть система досягнень. Прокачування персонажа збільшує «Бойовий Рейтинг» — це параметр, який показує вашу міць.

Попри те, що гра переважно PvE-орієнтована, присутній і режим PvP. Проявити себе в боях проти інших гравців можна на арені, яка відкриється на 52-ому рівні.

«Гнездо Дракона: Альянс»

Перше, що впадає в око під час відкриття гри — її барвистість. Попри те, що гра двомірна, намальовані вона на високому рівні.

Гравцеві належить узяти у свої руки управління замком і прилеглими територіями. Але успішному поселенню рано чи пізно доводиться розширюватися — у цьому й полягає сенс гри.

Але не все так просто. Якщо в інших іграх потрібно постійно захоплювати нові території, то тут є варіант просто домовитися. Політика й дипломатія — ось що допоможе уникнути збройного конфлікту.

У місті можна побудувати різні будівлі: гільдії бійців, стрільців і магів, академію, зал війни, посольство, біржу, майстерню, вівтар і навіть в’язницю. В околицях розташовуються ріллі, вирубки, госпіталі, рудники, казарми і джерела мани. Кожну будівлю можна поліпшити — у цьому випадку воно буде приносити більше ресурсів або давати найкращі юніти.

На арені героїв можна наймати… героїв! Це персонажі, які будуть битися за вас. Вони володіють унікальними здібностями на полі бою. Деякі дуже сильно б’ють ворога, а деякі — дають звіряче посилення союзним загонам.

Бій відбувається автоматично: клацнувши на вкладку «Сміливі воїни», можна вибрати супротивника й поставити проти нього свої загони й героя.

Rail Nation

Ця гра для тих, хто втомився від мечів, магії, ельфів, орків, замків, принців, принцес, драконів і постійного протистояння добра і зла. Тут не потрібно нікого вбивати — це економічна стратегія про потяги. Гравець має розвинути власну залізничну імперію й заробити якомога більше грошей.

На карті є різні точки з ресурсами. До деяких уже є рейки, а десь їх треба буде прокласти. Збираємо ресурси і здаємо в місті. Чим більше на них попит, тим вищу ціну жителі міста готові заплатити.

Згодом локомотиви і вагони можна буде прокачувати, розширюючи місткість або прискорюючи їх. Але потрібно стежити й за маршрутами, щоб рух потягів був найбільш ефективним.

Гра розділена на раунди, кожен із яких триває по 3–4 місяці. Кожен раунд ділиться на шість епох. Наприкінці раунду переможцем вважається той, чия станція буде найбільш поліпшеною, хто закупить більше всіх локомотивів і так далі.

Поріг входження для гри досить низький — новачки можуть «наздогнати» ветеранів приблизно за місяць-півтора.

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020