Зима настане цього літа: що нам готує VII сезон Game of Thrones?

07 липня 2017 Зима настане цього літа: що нам готує VII сезон Game of Thrones?

Сім тривалих років нам нагадували про те, що зима близько. І ось цього літа все здійсниться: у серіальному всесвіті «Ігри престолів» 16 липня (неділя) розпочнеться довгоочікуваний «сезон зими».

Припустимо, погодні умови сьомої частини відомі наперед, але чим ще нас потішать сценаристи каналу HBO? Пропонуємо розібрати кілька ймовірних сюжетних ходів. І стережіться спойлерів (чи ні).

Битви

Очікують, що за головного «злодія» 7-го сезону буде нова королева Вестерос Серсея Ланністер. По праву руку від неї стане Еурой Грейджой, якого глядачам належить ненавидіти майже так само несамовито, як Рамсі та Джоффрі. І, швидше за все, вони обидва до 8-го сезону не доживуть. Ну що ж, буває, цих персонажів не особливо й шкода.

Дейенеріс Таргаріена виступає проти Серсеї спільно з племінниками Еуроя, новими правительками Дорна та оленів Тіреллі – бабусею покійної королеви Маргеріт. Ну і, звісно, їй допоможе Тіріон Ланністер.

Щодо Джона Сноу, цього сезону він виступить тим голосом розуму, якого ніхто не слухається. Він спробує «вгамувати дівчаток» і спрямувати спільні сили королев на боротьбу з Іншими, але у нього нічого не вийде. Згодом, швидше за все, король Півночі вирушить за Стіну, щоб зібрати докази наближення небезпеки та донести їх до тих, хто сумнівається.

Зима наступит этим летом: что нам готовит VII сезон Game of Thrones?

Під кінець сезону очікується велика битва зі створіннями ночі, але навряд чи до неї всі доживуть. Натомість, завдяки одному з інтерв'ю, яке встигла дати Емілія Кларк, ми знаємо, що до 8-го сезону Дейнеріс неодмінно залишиться живою. Джона теж навряд чи вб'ють у 7-му, але ось іншим доведеться несолодко. Передбачають, що цього року нам покажуть справжню «м'ясорубку».

Родина

«Гру» не назвеш сімейним серіалом через віковий рейтинг, але тематику сімейних стосунків тут розкрито блискуче. Навколо родинних зв'язків у наступному сезоні закрутиться чимало сюжетів, але згадаймо головні.

Скільки зараз у серіалі Таргаріенів? Десь 3. Крім Денні, неодмінно виявиться приналежність до валірійського роду Джона, а можливо, ще й Тіріона. Останнє би пояснило, чому Біса з його розважливістю з дитинства так тягне до таких небезпечних істот, як дракони.

Хто з братів вб'є Серсею? Новоспечена правителька 7 королівств завжди боялася, що її вбивцею рано чи пізно стане Тіріон. Але в пророцтві лише зазначено, що це буде молодший брат. Джеймі Ланністеров також формально молодший за Серс, і якби саме йому довелося стати вбивцею, це стало би цікавішим поворотом сюжету.

Епік

Епічність у 7 сезоні матиме місце, але оскільки книг про це ще не видали, складно передбачити, які події за неї відповідадимуть. Найвірогідніше, що наприкінці сезону нам покажуть падіння Стіни та вторгнення Інших на територію Вестерос.

Але доки не настала наступна неділя, радимо переглянути другий трейлер сезону тим, хто чомусь ще не встиг цього зробити.

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018