Розпродаж тематичної літератури (комікси)

Комікси давно перестали бути просто книжками з картинками для дітей. Можна довго сперечатися, чи були вони такими взагалі, але те, що буквально кожна людина хоча б раз думала купити комікси, – беззаперечний факт. Окрім набридлих супергероїв, відомих усім та кожному, існує маса інших сюжетів. В Європі художники створюють жорсткі графічні новели, котрі не вписуються у звичні архетипи та розповідають досить похмурі історії, не розраховані на дитячу аудиторію.

Розпродаж-коміксів

Тим, хто надає перевагу коміксам марвел, купити їх буде нескладно – Залізна людина сьогодні переживає новий цикл розвитку. Автори зрозуміли, що нудні історії про героїв без остраху та докору нікому не цікаві, тому почали перетворювати їх на звичайних людей зі своїми бажаннями та страстями. Словом, українській аудиторії, котра забажає купити класичні комікси, Київ пропонує багато можливостей долучитися до цього цікавого виду сучасного мистецтва.

Для придбання якогось оригінального коміксу в Україні не так багато варіантів. Це пояснюється тим, що наша аудиторія графічних романів  (як їх називають на Заході) традиційно складається зі школярів, у котрих зазвичай немає багато грошей. Дозволити собі купити комікс – не так просто, бо він дуже цінний. 

Людина, котра вважає, що можна комікси купити де завгодно, розчарується: по-перше, вони продаються далеко не в кожному книжковому магазині, а по-друге – вони більше не видаються у вигляді м’яких журнальчиків. Погодьтеся, нелогічно платити кругленьку суму за комікси марвел, котрі розтріпаються за тиждень. Спеціально для колекціонерів вони видаються на щільному папері у солідних альбомах, що дозволить їм простояти на полиці довгі десятиліття.

Грандіозний-розпродаж-коміксів

Щоб купити комікси, Київ  не підходить. Однак фестиваль інтерактивних розваг WEGAME дозволить вам вирішити цю проблему, а відбудеться він вже у квітні 2016 року. Тут, окрім усього іншого, можна буде купити комікс улюбленого автора або видавця. Організатори заходу хочуть, щоб для всіх, хто бажає купити комікси в України, це стало справжнім відкриттям. Тому на фестивалі відбудеться величезна виставка, де можна буде не тільки купити комікс, а й поспілкуватися з представниками видавців та дізнатися про майбутнє коміксів в Україні.

Кожен справжній фанат, котрий хоче купити комікси, просто повинен прийти на фестиваль WEGAME! На нашій експозиції будуть комікси марвел, котрі ви зможете купити за спеціальною ціною. Крім того, WEGAME пропонує всім прихильникам графічних новел ознайомитися з новинками ринку, дослідити останні праці американських, європейських та японських художників чи придбати будь-яку іншу тематичну літературу, котра присвячена улюбленим всесвітам. Цієї весни для всіх, хто хоче купити комікси, Київ стане справжньою Меккою! Не проґав WEGAME – головну подію граючої України!

Придбати квиток