Соціальні ігри

Будь-який офісний співробітник знає, що найкращий спосіб гаяти час в офісі – грати в ігри ВК. Ігри ВКонтакті – це чудовий спосіб змарнувати час та створити для шефа зайнятий вигляд. Знають про це і роботодавці. Думаєте, чим ваш шеф так зайнятий більшу частину дня, як не пошуком цікавого додатка ВКонтакті? Тому немає нічого дивного в тому, що розробники ігор масово випускають програми для ВК.

Ігри ВКонтакті дозволяють офісним робітникам згаяти декілька нудних годин, а бізнесменам – непогано заробити. Додатки для ВК – справжня золота жила, оскільки дозволяє будь-якій людини почати заробляти виключно своїм власним розумом.

Не відстають й інші соціальні мережі. На сайті Однокласники ігри незмінно мають шалену популярність. Щодня мільйони людей запускають фейсбук ігри, щоб розвіятися, встановити декілька рекордів або просто згаяти час. Але, звісно ж, для мешканця СНД провідні позиції займають ігри ВКонтакті – ця соціальна мережа вже стала знайомою та звичною для кожного з нас.

Соціальні-ігри

Мільйони компаній прагнуть створювати додатки для ВК, щоб дарувати користувачам щось нове, цікаве та незвичне. Адже наше життя насправді – це гонитва за насолодами. Тому існуючі програми для ВК надають людині можливість реалізувати будь-які ідеї та мрії.

Але оскільки ігри ВК з’являються швидше, ніж людина здатна їх оцінювати або хоча б продивлятись, рано чи пізно, обираючи новий додаток, навіть найвибагливішому користувачу знадобиться допомога. Саме тут вам стане у нагоді досвід команди WEGAME.

На фестивалі WEGAME вас чекає великий вибір розваг, які можна зустріти у соціальних мережах – ігри ВКонтакті, фейсбук ігри, додатки для ВК та багато іншого. Людині, котра так чи інакше проводить час в одних і тих самих мережах, буде цікаво дізнатись, у що грають і в інших.

У нашій експозиції представлені нові та старі ігри ВК, які ви бачили або проходили хоча б раз. При цьому ми не просто інформуємо гравців. Підприємець, котрий забажає відкрити для себе новий ринок (наприклад, створювати додатки для ВК), повинен для початку вивчити існуючі на ньому додатки та врахувати досвід конкурентів. Це завдання можна вирішити на фестивалі інтерактивних розваг WEGAME.

Соціальні-ігри-в-атаку-бій

На виставці ви зможете познайомитись з людьми, які створюють ігри ВКонтакті, або навіть презентувати свої проекти величезній, ретельно відібраній цільовій аудиторії. Одним словом, ким би ви не були – захопленим геймером, що обожнює ігри ВК, чи підприємцем, який створює додатки ВКонтакті, фестиваль не залишить вас байдужим. Як відомо,  знання – це сила.

Запам’ятайте цю сторінку, збережіть її у своєму браузері! Фестиваль WEGAME – це невичерпне джерело корисної інформації. Ми знаємо все про ігри ВКонтакті, ми постійно спілкуємося з усіма, хто розвиває світ електронних розваг. У наших лавах – багато захоплених гравців, котрі не просто грають у фейсбук ігри, але й беруть участь у тестуванні кожного нового додатка для ВК. Сучасний світ сповлений інформаційного шуму, і якщо ви шукаєте ідеї для створення програми для ВК або обираєте додаток, то вам просто не обійтися без компетентної допомоги!  

Придбати квиток