Системи віртуальної реальності на фестивалі WEGAME

Звичні засоби розробки комп'ютерних і відеоігор вже вирушають на полиці архівів. А стрімкий розвиток технологій надав змогу реалізувати найсміливіші фантазії письменників. Незабаром столиця України - величне місто Київ - повністю зануриться до світу віртуальної реальності.

20-21 квітня відбудеться фестиваль WEGAME – отже, протягом кількох днів «Акко Інтернешнл» служитиме порталом до VR-світу.

На ринку дедалі більше з'являється нових ігор і систем віртуальної реальності. Як не загубитися у такому різноманітті? Де випробувати в роботі шоломи та окуляри VR?

Відповідь на це та інші питання ти отримаєш на фестивалі інтерактивних розваг WEGAME.

Системи віртуальної реальності на фестивалі WEGAME

Крім лекторію про геймдеве, кіберспортивного турніру, конкурсу косплея та величезного асортименту настільних ігор, ты отримаєш нагоду проникнути до віртуальних світів на стенді міжнародного грального майданчику - G2A.

Тут ти дізнаєшся на власному досвіді, як працюють одні з найкоштовніших VR-окулярів – HTC Vive. Гарнітура розроблена компанією HTC і Valve. До неї вбудовано два екрани з високою роздільною здатністю (1080х1200), оснащена безліччю датчиків руху та двома контролерами для занурення до VR «з руками». Завдяки просунутій системі моніторингу рухів людини HTC Vive дає змогу повністю зануритись до віртуальних світів і пересуватися кімнатою без геймпада.

Приходь і бери з собою друзів, аби не залишатися позаду технічного прогресу та рухатися в ногу з часом. На фестивалі WEGAME ти дізнаєшся про найновіше в гейм-індустрії, познайомишся з найвідомішими представниками геймдева, випробуєш у роботі системи віртуальної реальності та багато іншого!

Зареєструватися та придбати квиток на захід ти можеш тут: http://wegame.com.ua/uk/registration

 

Придбати квиток